مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10621 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 18:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه:

برخی اقدامات دستگاه های فرهنگی هم افزایی ندارد

مازندشورا: ساری - رئیس مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: برخی اقدامات دستگاه‌های فرهنگی باهم هم‌افزایی ندارند و درنتیجه اقدامات همدیگر را خنثی می‌کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، سید مصطفی حسینی عصر پنجشنبه در آیین اختتامیه لیگ حفاظ قرآنی ویژه بانوان مازندران در ساری اظهار داشت: در طول دوره جنگ، قرارگاه‌ها بااتصالی که به فرماندهی واحد داشتند، می‌دانستند که هرکدام چه‌کاری را باید انجام دهند و اگر هماهنگی خوب‌صورت نمی‌گرفت امکان داشت از دو جبهه همدیگر را بکوبند اما در عرصه فرهنگی ما امروز مشکل‌داریم، گاهی اوقات در مسیری حرکت می‌کنیم غافل از اینکه ما از این جبهه یاران خود را نشانه می‌رویم.

وی با اشاره به بیانات رهبری درباره سبک زندگی و اینکه یکی از مشکلات ملی ما این است که کار دسته‌جمعی بلد نیستیم، افزود: اگر فعالیت‌های فرهنگی هم‌افزا نباشد، تخریب آن از جنگ‌های تسلیحاتی بیشتر خواهد بود ما باید همکاری را یاد بگیریم و امیدوارم به برکت این مسابقات، فرزندان ما بیامورند که می‌توانند در یک تیم باشند و همدیگر را تقویت کنند.

حسینی با تأکید بر اینکه نیازمند تحول در کارهای فرهنگی هستیم، اظهار داشت: در فعالیت‌های قرآنی نباید سکولار عمل کرد و فعالیت قرآنی همراه با باور قرآنی است.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قرآنی - فرهنگی - اینکه - فعالیت‌های - اظهار - حسینی - همدیگر -

نظر شما در مورد : برخی اقدامات دستگاه های فرهنگی هم افزایی ندارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها