مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10641 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 10:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسئول برنامه بهداشت محیط در اربعین ۹۵:

۹۴۹ بازدید بهداشتی از موکب های زائران در عراق انجام شد

مازندشورا: کربلا - مسئول برنامه بهداشت محیط در اربعین ۹۵ با اشاره به عملکرد گروه اعزامی به عراق گفت: ۹۴۹ بازدید بهداشتی از موکب های زائران ایرانی در عراق انجام شده است.

مازندشورا:سید رضد غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عملکرد گروه اعزامی به عراق از ۱۹  آبان تا پایان روز دوم آذرماه اظهار داشت: بازدید بهداشتی ۹۴۹ مورد، کلرسنجی هزار و ۵۱۸ مورد، آموزش گروهی زائرین ۷۰ مورد برای ۲۱ هزار و ۵۷۲ زائر،  آموزش انفرادی زائرین هشت هزار و ۴۱ نفر و آموزش خادمین به تعداد چهار هزار و ۱۱۲ نفر از جمله اقدامات در عراق بوده است.

وی کلر زنی آب مصرف زائرین به میزان سه میلیون و ۵۴۱ هزار و ۵۰۰ لیتر را از دیگر اقدامات اعلام کرد و گفت: تقریباً در تمام موکب های ایرانی آب بسته بندی توزیع شده است و  توزیع مواد ضدعفونی دست بین زائرین  به تعداد هزار و ۱۸۷ مورد ( انفرادی و گروهی )، مداخلات در تهویه طبیعی چادرها ۷۴۷ مورد، کنترل دمای غذا ۲۹۰ مورد، مداخلات اصلاح پسماند و پساب ۴۹۹ مورد از دیگر برنامه ها بوده است.

۹۲ تیم بهداشت محیط کار پایش و رصد بهداشتی پایانه های مرزی، موکب های کربلا، نجف و مسیر کربلا به نجف را عهده دار بودند.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزش - بهداشتی - زائرین - اقدامات - توزیع - مداخلات - کربلا - تعداد - انفرادی - بهداشت - گروهی - برنامه - بازدید -

نظر شما در مورد : ۹۴۹ بازدید بهداشتی از موکب های زائران در عراق انجام شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها