مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10642 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 10:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز بازگشایی خیابان‌های فرعی مرزن‌آباد از صبح امروز

شهردار مرزن‌آباد خبر داد

آغاز بازگشایی خیابان‌های فرعی مرزن‌آباد از صبح امروز

مازندشورا: شهردار مرزن‌آباد گفت: بازگشایی تمام خیابان‌های فرعی شهر مرزن‌آباد از صبح امروز آغاز شد تا عبور و مرور برای شهروندان عادی شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، جعفر ردایی صبح‌ امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه از زمان آغاز بارش برف با همکاری بخش خصوصی کارهای خوبی صورت گرفت، اظهار کرد: 4 دستگاه لودر و یک‌گریدر و همچنین خودروهای اداره راه در این‌باره  به‌کار گرفته شد تا بازگشایی مسیر اصلی انجام شود.

وی با بیان اینکه در بازگشایی مسیر اصلی شهر در طول چند روز بارش برف مسدود نشد، افزود: مسدود شدن راه‌های فرعی را در این‌روزها داشتیم که آن‌هم از بعدازظهر پنجشنبه نسبت به بازگشایی آنها اقدام شد.

شهردار مرزن‌آباد تصریح کرد:  بعد از اینکه بارش برف از شب گذشته قطع شد 50 تن نمک در سطح خیابان‌های اصلی و فرعی شهر مرزن‌آباد پاشیده شد تا شهروندان صبح امروز بتوانند عبور و مرور کنند.

این مسؤول با اعلام اینکه قطعی گاز و آب در شهر مرزن‌آباد نداشتیم، اضافه کرد: در بخش گاز اگر چه افت فشار وجود داشت اما قطع نشد.

ردایی با بیان اینکه در بخش برق نیز اگر قطعی هم وجود داشت پرسنل اداره برق در سریع ترین زمان ممکن برای رفع مشکل اقدام کردند، تصریح کرد: در بخش تلفن همچنان تلفن‌های شهر مرزن‌آباد قطع است که ضرورت دارد تا اداره مخابرات در سریع‌ترین زمان ممکن این مشکل را برطرف کند.

وی با اشاره به اینکه در سطح شهر پنج اکیپ شهرداری حضور داشتند، افزود: این اکیپ‌ها به‌صورت کاملا آماده‌باش در این مدت بارش برف برای خدمت‌رسانی آماده بودند.

شهردار مرزن‌آباد در پایان از همراهی شهروندان مرزن‌آباد با تیم مدیریت بحران قدردانی کرد و گفت: مردم مرزن‌آباد همانند قبل پابه‌پای مسؤولان به‌ میدان آمده و نقش مؤثری در بحران برف این‌روزها داشتند.

انتهای پیام/86028


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مرزن‌آباد - اینکه - بازگشایی - شهردار - اداره - امروز - تصریح - شهروندان - داشتند - اقدام - بحران - افزود - اشاره - خیابان‌های - مسدود - ردایی - این‌روزها -

نظر شما در مورد : آغاز بازگشایی خیابان‌های فرعی مرزن‌آباد از صبح امروز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها