مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10645 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 11:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعزام 5 خودروی نمک‌پاش و برف‌روب از شهرداری‌های تهران و شمشک

شهردار چالوس خبر داد

اعزام 5 خودروی نمک‌پاش و برف‌روب از شهرداری‌های تهران و شمشک

مازندشورا: شهردار چالوس گفت: هنگام بارش شدید برف پنج خودرو نمک‌پاش و برف‌روب از شهرداری‌های شمشک و تهران به چالوس اعزام شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، علیرضا طاهری‌نسب صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اعزام پنج خودرو نمک‌پاش و برف‌روب از شهرداری‌های شمشک و تهران به این‌ شهرداری، اظهار کرد: از زمان شروع بارش برف تمام کارکنان شهرداری چالوس در آماده‌باش قرار داشتند و به‌صورت 15 اکیپ در سطح شهر فعالیت کردند.

وی با اشاره به اینکه شهرداری چالوس با دو دستگاه لودر و یک دستگاه گریدر که در اختیار دارد نمی‌توانست تمام خیابان‌ها را زیر پوشش امدادی قرار دهد، افزود: در شب نخست بارش برف 10 دستگاه لودر از بخش خصوصی اجاره گرفته و در سطح شهر فعال بوده است.

شهردار چالوس بیان کرد: در شب گذشته پس از پایان بارش برف حدود100  تن نمک در خیابان اصلی و فرعی پاشیده شد که 50 تن آن به‌صورت رایگان از سوی شهرداری تهران در اختیار این شهرداری قرار گرفته بود.

طاهری‌نسب خاطر‌نشان کرد: برای شهرداری چالوس بازگشایی خیابان‌های اصلی در اولویت قرار داشت که تا ظهر پنجشنبه بازگشایی شد و از عصر پنجشنبه نیز برای باز کردن خیابان‌های فرعی اقدام شد که همچنان ادامه دارد.

این مسؤول با اشاره به اینکه برف امسال در مقایسه با برف سال 92 بارش مستمر‌تری داشت، اظهار کرد: با تمام شرایط سختی که وجود داشت، مدیریت بحران شهرداری چالوس توانست در حد توان خود خدمت‌رسانی را انجام دهد.

وی در پایان گفت: از صبح امروز شرایط عادی در شهر برقرار است و با تلاش نیروهای خدماتی در حال پاک‌سازی کامل خیابان‌های اصلی و فرعی شهر هستیم.

انتهای پیام/86028/ق20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : چالوس - شهرداری - تهران - خیابان‌های - اشاره - دستگاه - گرفته - اختیار - بازگشایی - شرایط - پنجشنبه - اینکه - پایان - اظهار - شهرداری‌های - برف‌روب - نمک‌پاش - طاهری‌نسب - امروز - اعزام - شهردار - به‌صورت -

نظر شما در مورد : اعزام 5 خودروی نمک‌پاش و برف‌روب از شهرداری‌های تهران و شمشک

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها