مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10647 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 11:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آماده‌باش ۳۰ اکیپ برای رفع قطعی برق در چالوس

رئیس اداره برق چالوس عنوان کرد

آماده‌باش ۳۰ اکیپ برای رفع قطعی برق در چالوس

مازندشورا: رئیس اداره برق چالوس گفت: با توجه به بارش برف و بحران به‌وجود آمده 30 اکیپ برای رقع قطعی برق در چالوس آماده‌باش بودند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، محمد خجیر صبح امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان با اشاره به اینکه بیشترین قطعی برق ما در ورودی جاده چالوس و روستاهای حاشیه آن بوده است، اظهار کرد: دلیل این قطعی‌ها شکستن درخت و شاخه‌های تنومند آن بود که کار را مشکل کرد.

وی با اعلام اینکه خوشبختانه تا غروب پنجشنبه تمامی برق شهر و روستاها برقرار شد، افزود: در نقاطی که قطعی وجود داشت نیز به‌دلیل افتادن درختان بر روی سیم‌های برق بود.

رئیس اداره برق شهرستان چالوس با تأکید بر اینکه منابع طبیعی باید در سریع‌ترین زمان درختانی که در حاشیه سیم برق بوده و خطر‌آفرین هستند را قطع کند تا در زمان بحران این همه قطعی برق نداشته باشیم، تصریح کرد: هم‌اکنون هم تمام اکیپ‌های اداره برق در سطح شهر در حال رفع مشکل و جلوگیری از قطع برق هستند.

* قطعی برق 30 درصد از مناطق چالوس

فرماندار چالوس نیز با اشاره به اینکه در حال حاضر در پی شکستن درخت و شاخه‌های درخت 30 درصد مناطق شهرستان چالوس با قطعی برق روبه‌رو هستند، اضافه کرد: از آغاز بارش برف شاهد قطعی برق در بسیاری از مناطق شهرستان چالوس بودیم که خوشبختانه با تلاش و پیگیری پرسنل اداره برق به‌سرعت مشکلات رفع شده و مناطق شهری دارای برق شدند.

محمد‌ناصر زندی تصریح کرد: اگرچه شاهد نواسانات برق در برخی از ساعات روز در روزهای گذشته بودیم به‌دلیل عوامل طبیعی و فرسودگی زیرساخت‌ها بود که سریعاً مشکل از سوی اداره برق رفع می‌شد.

وی با تأکید بر اینکه قطعی  برق 30 درصد از مناطق شهرستان نیز به‌دلیل شکسته شدن درخت و شاخه‌های درخت بوده که اداره برق با تمام توان در  جهت رفع آن تلاش می‌کند و بدون شک تا ظهر امروز مشکلات در حوزه برق رفع می‌شود، خاطر‌نشان کرد: خوشبختانه در بحران برفی که داشتیم با قطعی آب هیچ‌یک از مناطق شهرستان چالوس روبه‌رو نبود و اگر قطعی آب وجود داشت به‌دلیل قطعی برق و خاموش شدن پمپ‌های مربوط به آن بوده که با اتصال برق آب نیز متصل می‌شد.

فرماندار چالوس در پایان در مورد وضعیت گاز طبیعی در این شهرستان نیز گفت: در مدت دو روزی که شاهد بارش برف بودیم در شهرستان چالوس شاهد افت فشار گاز بودیم اما قطعی گاز نداشتیم که با تعطیلی ادارات و قطع کردن گاز غیر از منازل مسکونی توانستیم در این بخش مدیریت خوبی را شاهد باشیم.

انتهای پیام/86028/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : چالوس - شهرستان - مناطق - اداره - اینکه - بودیم - به‌دلیل - طبیعی - خوشبختانه - شاخه‌های - روبه‌رو - فرماندار - امروز - مشکلات - می‌شد - اشاره - باشیم - حاشیه - تأکید - بحران - شکستن - تصریح -

نظر شما در مورد : آماده‌باش ۳۰ اکیپ برای رفع قطعی برق در چالوس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها