مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10658 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 12:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
95 درصد شبکه‌های غرب مازندران دارای برق هستند

مدیرعامل توزیع برق غرب مازندران:

95 درصد شبکه‌های غرب مازندران دارای برق هستند

مازندشورا: مدیر‌عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران گفت: 95 درصد شبکه‌های برق غرب مازندران دارای برق هستند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، کیوان فرح‌زاد ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه در حال حاضر 100 اکیپ نیروی برق در شهرستان‌های غرب استان مازندران در آماده‌باش کامل قرار دارند، اظهار کرد: بیش از 200 نفر اعم از نیروهای اداری، فنی و پشتیبانی که شماری از آنان از دیگر استان‌ها مانند سمنان، تهران بزرگ، قزوین، البرز، گیلان و گلستان هستند، همراه با تجهیزات کامل و خودروهای بالابر و کمک‌دار برای رفع مشکل خاموشی‌های برق به این منطقه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه نیروهای عملیات بحران و فنی از دو روز گذشته تاکنون بدون وقفه مشغول ترمیم پارگی شبکه‌های ناشی از افتادن سرشاخه‌های درختان بر اثر ریزش برف سنگین در این منطقه هستند، افزود: با این وجود به‌دلیل شدت بارش برف و مسأله مهم‌تر ارتفاع زیاد آن راه‌های دسترسی به خطوط آسیب دیده شرایط فعالیت را برای آنان دشوار کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران عنوان کرد: بیشترین مشکل ناشی از پارگی خطوط انتقال برق مربوط به‌مناطق جنگلی سوردار بخش چمستان نور، سی‌سنگان و صلاح‌الدین‌کلا نوشهر است.

فرح‌زاد با بیان اینکه چنین وضعیتی موجب شد تا بیشتر مشترکان برخی از شهرستان‌های غرب این استان در خاموشی به‌سر ببرند، گفت: در دو روز گذشته تمام نیروهای اداره توزیع برق غرب مازندران در آماده‌باش کامل قرار داشتند.

وی در پایان با اشاره به اینکه در حال حاضر 95 درصد از شبک‌های غرب مازندران دارای برق هستند، گفت: پنج درصد باقی‌مانده شبکه‌ها نیز در صورت ایجاد راه دسترسی و بهبود شرایط برق‌دار می‌شوند.

انتهای پیام/86028/غ20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - غرب مازندران - اینکه - توزیع - نیروهای - اشاره - منطقه - دسترسی - پارگی - گذشته - استان - دارای - شبکه‌های - فرح‌زاد - شهرستان‌های - مدیرعامل - آماده‌باش -

نظر شما در مورد : 95 درصد شبکه‌های غرب مازندران دارای برق هستند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها