مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10659 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 12:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بیشتر راه‌های روستایی چالوس بازگشایی شد/ آسیب فراوان به مرکبات

بخشدار بخش مرکزی چالوس:

بیشتر راه‌های روستایی چالوس بازگشایی شد/ آسیب فراوان به مرکبات

مازندشورا: بخشدار مرکزی چالوس گفت: غیر از روستای چنس، تمامی راه‌های روستایی این بخش باز است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، صدرالله ردایی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ایجاد وضعیت عادی در بخش مرکزی این شهرستان، اظهار کرد: طی 48 ساعت گذشته تمام راه‌های اصلی و بخشی از راه‌های فرعی پاک‌سازی و بازگشایی شد.

وی افزود: تنها راه ارتباطی روستای چنس مسدود است که منتظر اعزام دستگاه‌های اداره راه هستیم، چراکه بازگشایی این مسیر تنها توسط دستگاه‌های کوچک دهیاری‌ها امکان‌پذیر نیست.

بخشدار مرکزی چالوس خاطر‌نشان کرد: از ساعات اولیه بارش برف در منطقه با استفاده از چهار دستگاه بیل‌بکهو دهیاری‌های بخش و یک‌دستگاه لودر استیجاری نسبت به پاک‌سازی معابر روستاها اقدام شد.

ردایی با اشاره به قطعی آب و برق در بخشی از روستاهای بخش مرکزی چالوس، بیان کرد: برق و آب بخشی از روستاها قطع شده بود که تا ساعت 10 شب گذشته این مشکل برطرف شد.

وی با بیان اینکه بعضی از روستاها با قطعی آب روبه‌‌رو شده بودند که این مشکل برطرف شد، افزود: در جریان بحران برف روزهای گذشته تمام نانوایی‌های بخش مرکزی چالوس باز بوده و پخت نان در آن انجام می‌شد.

بخشدار مرکزی چالوس با قدردانی از همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی که برای رفع مشکلات ناشی از بارش برف پای صحنه آمدند، تصریح کرد: تاکنون گزارشی مبنی بر خسارت به اماکن بخش نداشتیم.

ردایی در پایان با بیان اینکه بارش برف و یخ‌زدگی سبب آسیب فراوان به مرکبات شده است، گفت: سازمان جهاد کشاورزی تاکنون آمار دقیقی در خصوص خسارت به باغات کشاورزی ارائه نداد اما پیش‌بینی می‌شود آسیب وارده زیاد باشد.

انتهای پیام/86028


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مرکزی - چالوس - بخشدار - روستاها - ردایی - گذشته - بازگشایی - راه‌های - برطرف - روستاهای - اینکه - تاکنون - کشاورزی - خسارت - دستگاه‌های - فراوان - شهرستان - اشاره - پاک‌سازی - افزود - مرکبات -

نظر شما در مورد : بیشتر راه‌های روستایی چالوس بازگشایی شد/ آسیب فراوان به مرکبات

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها