مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10660 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 12:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اقدامات انجام شده برای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در مازندران کافی نیست

اجمالی/ نماینده ولی فقیه در مازندران:

اقدامات انجام شده برای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در مازندران کافی نیست

مازندشورا: نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: اقدامات انجام شده برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی کافی نیست ولی مایه دلگرمی است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه مرکز مازندران، با بیان اینکه مازندران ظرفیت بسیار مناسبی برای توسعه صنعت، کشاورزی و گردشگری دارد، اظهار کرد: رهبر انقلاب اسلامی بر توسعه فعالیت‌های صنعتی در کشور به مسؤولان دولتی تذکر دادند.

وی با اشاره به نامه‌ حضرت علی(ع) به مالک‌اشتر در ارتباط با حکومت‌داری، افزود: برای حکومت‌داری باید به بعد اقتصادی آن توجه کرد.

نماینده ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: برای مبارزه با دشمن باید اقتصاد مقاومتی را در اقدام و عمل به خوبی اجرایی کنیم و اظهارات رهبر انقلاب فتوا است و واجب است به آن عمل شود.

طبرسی یادآور شد: رهبر انقلاب اسلامی ایران به دولتمردان اعلام کرد که در زمینه توسعه صنایع کوچک در اقصی نقاط کشور اقدام کنند.

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب به مسؤولان دولتی گفت که نیاز است به روستاها توجه شود، افزود: در حال حاضر روستاهای ما خالی از سکنه شد، در حوزه اقتصادی باید زمینه‌ای ایجاد شود که مردم مهاجرت معکوس به روستاها داشته باشند.

امام جمعه ساری با اعلام اینکه برای توسعه اقتصادی، اجتماعی و صنعتی در کشور باید خودمان اقدام کنیم، گفت: از ظرفیت‌ها و بستر موجود برای رفع مشکلات اقتصادی در کشور باید اقدام شود.

طبرسی عنوان کرد: باید سخنان رهبر انقلاب اسلامی را جدی بگیرم چون برای رفع مشکلات کشور توجه به این اظهارات ضروری است.

وی تصریح کرد: امکانات و استعداد مناسبی در استان مازندران وجود دارد و از این ظرفیت باید به نحو مناسبی استفاده کرد.

امام جمعه ساری با اشاره به اقداماتی که در استان برای توسعه طرح‌های اقتصاد مقاومتی انجام شد، گفت: اعتباری برای 182 طرح اقتصاد مقاومتی در استان اختصاص پیدا کرد که این اقدامات کافی نیست ولی مایه دلگرمی است.

طبرسی تاکید کرد: با توسعه فعالیت‌های اقتصادی امید داریم که زمینه کاهش واردات و توسعه صادرات فراهم شود.

انتهای پیام/86004/ن


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : توسعه - مازندران - اقتصادی - انقلاب - اقدام - طبرسی - مقاومتی - اقتصاد - استان - اسلامی - مناسبی - اینکه - اظهارات - اعلام - روستاها - مشکلات - افزود - زمینه - فعالیت‌های - ظرفیت - طرح‌های - اقدامات - نماینده - صنعتی - اشاره - دولتی - مسؤولان - حکومت‌داری -

نظر شما در مورد : اقدامات انجام شده برای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در مازندران کافی نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها