مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10661 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 12:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه بابل:

غیبت بسیجی خطر بزرگی برای انقلاب محسوب می شود

مازندشورا: بابل - امام جمعه بابل گفت: بسیج مدل و احیاگر سنت پیامبر اکرم (ص) در جامعه امروزی است و غیبت بسیجی خطر بزرگی برای انقلاب محسوب می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن روحانی پیش از ظهر جمعه در مراسم تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان بابل، اظهار داشت: از جدی‌ترین ارگان‌های شکل گرفته بعد از انقلاب تشکیل بسیج بوده است که مدل و احیاگر سنت پیامبر در جوامع امروز بشری است.

وی ادامه داد: بسیجی باید بداند چه فرازها ونشیبهایی را پشت سرنهاده و هفته بسیج فرصتی برای بازنگری این فراز هاوفرووهای در صحنه‌های گوناگون است.

روحانی یادآور شد: در تمامی موقعیت‌های دشوار وسخت آن نیرویی که به عنوان سپر از انقلاب محافظت ودر تمام صحنه‌ها قد علم کرد، بسیج بوده است و توانست تمام موقعیت‌های سخت را تسریع بخشدو مقتدرانه چه در رزم وچه در جبهه‌های گوناگون با قلم وهنر وعلم خویش در مقابل دشمن ایستادگی کند.

امام جمعه بابل عنوان کرد: آنچه که جامعه کنونی به آن نیازمند است حضور بوده و مبادا بسیجی صحنه‌ها را ترک کند وبه این سمت وان سمت کشیده شود بلکه مقتدرتر از قبل باید در صحنه حضور پیدا کند واین غیبت خطر بزرگی برای انقلاب خواهد بود.

امام جمعه بابل گفت: آنچه پرچم وعلم شهدای ما را در تمامی صحنه‌ها حفظ کرده بسیجیان حاضر در صحنه است.

فرمانده سپاه شهرستان بابل نیز در این مراسم که با نام مدافعین حرم شکل گرفته بود اظهار داشت: بسیج شجره طیبه ای است که در تمام صحنه‌ها با صداقت وسیاست وهوشیاری ایستاده تا نقشه‌های شوم دشمن را در نطفه خفه کند.

سرهنگ علی‌اکبر محمد پور ادامه داد: دشمن در آرزوی خطرآفرینی و  جز خوانی بر ملت ایران مانده است زیرا می‌داند تشکلی مانند بسیج با وحدت رویه گوش‌به‌فرمان امامشان است.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : صحنه‌ها - انقلاب - بسیجی - امام جمعه بابل - تمامی - گوناگون - عنوان - ادامه - موقعیت‌های - اظهار - روحانی - بزرگی - مراسم - بسیجیان - شهرستان - گرفته -

نظر شما در مورد : غیبت بسیجی خطر بزرگی برای انقلاب محسوب می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها