مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10663 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 12:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بسیج متعلق به هیچ حزب و جناحی نیست/ فعالیت‌های عمرانی بسیج پررنگ است

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز:

بسیج متعلق به هیچ حزب و جناحی نیست/ فعالیت‌های عمرانی بسیج پررنگ است

مازندشورا: مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز گفت: بسیج متعلق به هیچ حزب و جناحی نیست و بسیجیان مطیع امر رهبر انقلاب اسلامی هستند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام محمدجواد موحدی در سخنرانی پیش خطبه‌های نماز جمعه مرکز مازندران، اظهار کرد: اقدامات بسیجیان ریشه در تاریخ دارد، از زمان صدر اسلام تحرکات بسیجیان در جهان شروع شد و این روند همچنان تداوم دارد.

وی تصریح کرد: از زمانی که حضرت ابراهیم بت‌ها را شکست، زمانی که حضرت محمد (ص) در برابر دشمنان ایستادگی کرد، زمانی که حضرت علی (ع) به‌جای حضرت محمد (ص) در بستر خوابید و جلوی فتنه دشمنان بر علیه پیامبر را گرفت، زمانی که امام حسین (ع) در برابر جبهه یزید قرار گرفت، زمانی که حضرت زینب (س) اقدام به افشاگری جریان یزیدیان کرد همه و همه اقدامات بسیجی بود.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز با اشاره به اقدامات امام راحل در مبارزه با حکومت ستم‌شاهی، یادآور شد: امام راحل با اتکا به نیروی الهی و بسیجی‌وار در برابر طاغوت زمان ایستاد و فرهنگ اسلامی را در کشور ایران ترویج کرد و مردم در کنار این بزرگ بسیجی زمان قرار گرفتند.

موحدی اضافه کرد: در حال حاضر رهبر انقلاب اسلامی ایران با حکمت و صلابت با مدیریت وصف‌ناپذیر در برابر قدرت‌های زمان ایستادگی کرد و کشتی انقلاب اسلامی ایران را به خوبی هدایت می‎کنند.

وی خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب اسلامی ایران بسیجی‌وار در برابر قدرتمندان زر و زور ایستادند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز با اشاره به اظهارات برخی از سیاست‌مداران آمریکایی پس از اتمام مذاکرات و زمانی که برخی از سیاست‌مداران آمریکا اعلام کردند که پس از به قدرت رسیدن، برجام را پاره می‎کنند، تصریح کرد: رهبر انقلاب اسلامی با قدرت الهی و بسیجی اعلام کردند که اگر شما برجام را پاره کنید ما آن را به آتیش می‎زینم و این نشان از قدرت الهی بسیجی رهبر انقلاب اسلامی است.

موحدی اضافه کرد: دشمن به قدرت بسیج در حال حاضر به‌خوبی پی‌پرد و این موضوع به خوبی در جهان قابل لمس است.

وی با اعلام اینکه بسیج در همه میدان‌های انقلاب اسلامی ایران حضور پررنگ دارد، گفت: بسیج در میدان جنگ با صلابت ایستادگی کرد، در فعالیت‌های عمرانی نقش بسیج بسیار پررنگ بود و اقدامات مناسبی در کشور انجام شد.

موحدی یادآور شد: وقتی بحث مبارزه فرهنگی با دشمن به‌میان می‌آید بسیجیان با همت و توان راه مبارزه با فرهنگ بی‌پایه و اساس دشمنان را در پیش می‎گیرند.

وی به تلاش‌های بسیجیان در دوران فتنه نیز اشاره کرد و تاکید کرد: بسیجیان در این دوران گوش به فرمان رهبر انقلاب اسلامی ایران بودند و همه تلاش خویش را برای خاموش کردن فتنه به‌کار بردند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز با بیان اینکه بسیج به‌هیچ حزب و جناحی وابسته نیست، گفت: بسیج متعلق به نظام اسلامی ایران و گوش به فرمان ولی فقیه و رهبر انقلاب اسلامی ایران است.

انتهای پیام/86004/ق30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلامی - انقلاب - زمانی - برابر - بسیجیان - موحدی - اقدامات - نمایندگی - البرز - بسیجی - استان - مسؤول - مبارزه - اعلام - اشاره - ایستادگی - دشمنان - پررنگ - سیاست‌مداران - می‎کنند - متعلق - اینکه - فرمان - دوران - صلابت - برجام - اضافه - عمرانی - تصریح - یادآور - بسیجی‌وار - فعالیت‌های - فرهنگ - جناحی -

نظر شما در مورد : بسیج متعلق به هیچ حزب و جناحی نیست/ فعالیت‌های عمرانی بسیج پررنگ است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها