مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10665 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 13:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه ساری عنوان کرد:

هشدار نسبت به خالی شدن روستاهای مازندران

مازندشورا: ساری - نماینده ولی‌فقیه در مازندران با اشاره به خالی شدن برخی روستاهای استان از سکنه، خواستار توجه جدی مسئولان به این مناطق شد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه ساری با تأکید بر توجه به فرامین مقام معظم رهبری اظهار داشت: برای مهاجرت معکوس مردم به روستاها باید در حوزه اقتصادی به این مناطق نیز توجه اساسی شود.

وی با اشاره به تذکر رهبر انقلاب به مسئولان مبنی بر توجه به توسعه صنعتی و اقتصادی در کشور عنوان کرد: برای توسعه اقتصادی و صنعتی باید از ظرفیت‌های موجود به‌ویژه در روستاها نهایت استفاده را برد.

آیت‌الله طبرسی به نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر درباره حکومت‌داری اشاره و اضافه کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید اقدام و عمل داشت و از ظرفیت‌های موجود استفاده کرد.

وی بابیان اینکه امکانات و استعدادهای فراوانی در مازندران وجود دارد، تصریح کرد: از ظرفیت‌های موجود برای تحقق و عملی شدن اقتصاد مقاومتی باید بهره گرفت.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در بخشی از سخنانش به اعتبارات تخصیص‌یافته برای طرح‌های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و آن را ناکافی دانست و گفت: ۱۸۲ طرح اقتصاد مقاومتی در استان اجرایی شده ولی اعتبارات جذب‌شده کافی نیست.

امام‌جمعه ساری در ادامه به بارش برف و بروز خسارت به بخش‌های مختلف ازجمله باغداری اشاره کرد و گفت: مسئولان برای رفع مشکلات و جبران خسارات باغداران و کشاورزان برنامه‌ریزی و اقدام عملی داشته باشند.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اشاره - اقتصاد - مقاومتی - موجود - مازندران - اقتصادی - ظرفیت‌های - استفاده - اعتبارات - اقدام - مسئولان - طبرسی - آیت‌الله - رهبری - روستاها - توسعه - عنوان - صنعتی -

نظر شما در مورد : هشدار نسبت به خالی شدن روستاهای مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها