مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10669 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 14:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رئیس جمهور باید اجازه دهد بسیج در مدیریت حضور داشته باشد/ آمدن دو تابعیتی‌ها درون تشکیلات اداری فاجعه است

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر:

رئیس جمهور باید اجازه دهد بسیج در مدیریت حضور داشته باشد/ آمدن دو تابعیتی‌ها درون تشکیلات اداری فاجعه است

مازندشورا: امام جمعه شهرستان قائمشهر گفت: رئیس جمهور باید اجازه دهد در بعضی از مدیریت‌ها بسیجی‌ها با اندیشه پاک حضور داشته باشند نه اینکه فقط حرف بزنیم و آنها در اداره کشور جایی نداشته باشند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، آیت‌الله علی معلمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته قائم‌شهر با بیان اینکه بسیج یک تفکر پاک و فرهنگ ناب است، اظهار کرد: مدیریت بسیجی یعنی مدیریت جهادی و پرهیز از اسراف و تبذیر و اگر این مدیریت در کشور وجود داشت خبری از حقوق‌های نجومی به گوش نمی‌رسید و در بعضی از نهادهای مهم جامعه حضور دوتابعیتی نداشتیم.

وی افزود: آمدن دوتابعیتی‌ها درون تشکیلات اداری فاجعه است چرا که آنها مأموریت دارند تا معروف را منکر و منکر را معروف جلوه دهند.

عضو مجلس خبرگان رهبری به سخنان رئیس جمهور در هفته بسیج اشاره و تصریح کرد: رئیس جمهور باید اجازه دهد در بعضی از مدیریت‌ها بسیجی‌ها با اندیشه پاک حضور داشته باشند نه اینکه فقط حرف بزنیم و آنها در اداره کشور جایی نداشته باشند.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر اظهار کرد: دولت اعتباری برای خدمات بسیج در عرصه عمومی در نظر نمی‌گیرد و خبر می‌رسد که هر سال که می‌گذرد از اعتبارات بسیج کاسته می‌شود.

وی ادامه داد: امام راحل شجره بسیج را پایه‌گذاری کرد و سرنوشت انقلاب را به دست مردم سپرد و اگر بخواهیم انقلاب با این اهداف حفظ شود باید در لایحه بودجه دولت بسیج دیده شود.

معلمی با بیان اینکه در هفته جاری روز مجلس را پیش رو داریم، خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان مردم باید به دنبال مصالح نظام باشند و با دولتی‌ها همکاری برادرانه داشته باشند.

وی تصریح کرد: این برادری نباید به وابستگی تبدیل شود چرا که نماینده مؤثر نماینده‌ای است که مستقل از دولت باشد همانطور که قانون اساسی تفکیک قوا کرد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان با بیان اینکه مجلس باید زبان مردم باشد و حرف دل مردم را از تریبون مجلس بزند، اظهار کرد: نظارت نمایندگان و به روز بودن آنان در مسائل جاری کشور، نشانه سرزنده و شاداب بودن است.

معلمی ادامه داد: همه باید بدانند وحدت و انسجام این ملت به خاطر وجود امامت است و برای عاقبت بخیر شدن باید در مسیر مشخص و روشن قدم بگذارد.

این مسؤول به تمدید تحریم 10 ساله آمریکا بر ضد ایران اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری فرمودند اگر این تحریم نهایی شود با عکس‌العمل ایران مواجه خواهند شد.

انتهای پیام/86017/ج30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - مدیریت - باشند - قائم‌شهر - اظهار - معلمی - نمایندگان - جمهور - شهرستان - تصریح - ادامه - انقلاب - تحریم - نماینده - اشاره - افزود - تشکیلات - اجازه - اداری - فاجعه - خبرگان - معروف - رهبری -

نظر شما در مورد : رئیس جمهور باید اجازه دهد بسیج در مدیریت حضور داشته باشد/ آمدن دو تابعیتی‌ها درون تشکیلات اداری فاجعه است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها