مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10671 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 15:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نمایندگان مجلس به وظیفه نظارتی خود عمل کنند

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی:

نمایندگان مجلس به وظیفه نظارتی خود عمل کنند

مازندشورا: امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به سالروز شهادت شهید مدرس از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست تا به جای دخالت در عزل و نصب‌ها به وظیفه نظارتی خود به صورت جدی عمل کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه در حدیثی از امام حسن‌مجتبی (ع) درباره نحوه گذراندن جوانی، نحوه به‌دست‌آوردن ثروت و مصرف آن و از دوستی با اهل بیت در قیامت سؤال می‌شود، افزود: تبلیغات و قرائت آیات الهی، تعلیم و آموزش امت و تزکیه و طرد افکار و رفتار زشت از رسالت‌های انبیا است.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با تسلیت وفات پیامبر گرامی اسلام (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) و رحلت آیت‌الله موسوی اردبیلی، خاطر‌نشان کرد: بر مردم و مسؤولان لازم است تا بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی را اجرایی کنند.

مهدوی با گرامی‌داشت هفته بسیج، گفت: عزت و سر‌بلندی ما و خواری دشمنان در عراق، سوریه و یمن، حرکت الهی بسیجیان است و بسیجی یعنی فرد دیندار، بصیر، ولایت‌مدار و کسی که از قدرتی جز قدرت خدا، ترسی نداشته باشد.

وی با اشاره به سالروز شهادت آیت‌الله مدرس، وی را فقیه و وارسته‌ای توصیف کرد که به دنیا وابستگی نداشت و به همین دلیل با طاغوت زمان مخالف بود، گفت: نمایندگان ما در مجلس شورای اسلامی باید مدرس‌وار فریاد دینداری بزنند و مدافع منافع مردم باشند و به جای دخالت در عزل و نصب‌ها به وظیفه نظارتی خود جدی باشند.

انتهای پیام/86015/خ20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه‌شمالی - شیر‌گاه - آیت‌الله - باشند - شهادت - اسلامی - مهدوی - نمایندگان - وظیفه - نظارتی - اشاره -

نظر شما در مورد : نمایندگان مجلس به وظیفه نظارتی خود عمل کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها