مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10672 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 15:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تردد بسیار سخت در جاده‌های دهستان چلاو آمل/ مسؤولان چاره‌اندیشی کنند

یکی از شهروندان آملی خبر داد

تردد بسیار سخت در جاده‌های دهستان چلاو آمل/ مسؤولان چاره‌اندیشی کنند

مازندشورا: یکی از شهروندان آملی از تردد بسیار سخت در جاده‌های دهستان چلاو بخش امامزاده عبدالله خبر داد و گفت: امید داریم مسؤولان چاره‌اندیشی کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، صبح امروز مسؤولان کشوری و شهری از روند خدمت‌رسانی به مردم و مشکلات به‌وجود آمده در بخش امام‌زاده عبدالله و دهستان چلاو بازدید کردند.

یکی از شهروندان آملی در این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار کرد: بارش برف در مناطق روستایی چلاو بیش از یک متر و 50 سانتیمتر برف را همراه داشت که این امر باعث مشکلات زیادی برای مردم شد.

علی‌پور افزود: با سفر به آمل طی روزهای گذشته هم‌اکنون قصد بازگشت به روستای خود در دهستان چلاو را دارم که فقط توانستم حدود 500 متر از پل چلاو به‌سمت جاده را با خودرو طی کنم و تردد از آن منطقه به بالا ممکن نیست.

وی با اعلام اینکه تردد با زنجیر چرخ هم بسیار کند انجام می‌شود، یادآور شد: مسؤولان بخش و اداره راه و شهرسازی می‌توانند با استفاده از خودروهای سنگین برف‌روب کمک زیادی به مردم داشته باشند.

این شهروند آملی بیان کرد: منتظر تصمیمات مسؤولان هستیم و امید داریم علاوه بر برقراری برق، در زمینه قطعی آب و یخ‌بندان شدید جاده اقدامات لازم انجام شود.

انتهای پیام/86012/خ20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مسؤولان - دهستان - بازدید - زیادی - مشکلات - خبرگزاری - شهروندان - بسیار -

نظر شما در مورد : تردد بسیار سخت در جاده‌های دهستان چلاو آمل/ مسؤولان چاره‌اندیشی کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها