مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10673 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 15:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
هفته بسیج برای مقابله با دشمن طراحی شده است

امام جمعه بهشهر:

هفته بسیج برای مقابله با دشمن طراحی شده است

مازندشورا: امام جمعه بهشهر گفت: باید طراحی‌های دشمن را خوب بدانیم و علیه آنها اقداماتی را برنامه‌ریزی کنیم که یکی از این طراحی‌ها همین هفته بسیج است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، سید عربعلی جباری در خطبه‌های نمازجمعه این شهرستان با اشاره به حادثه تروریستی روز گذشته در حله عراق، اظهار کرد: در این اقدام تکفیری ده‎ها تن از ایرانی‌ها به شهادت رسیدند اما دشمنان بدانند که شهادت مایه آگاهی و افتخار و ملت‌های آزادیخواه جهان است و تا آخرین نفر و قطره خون در پای ولایت و رهبری ایستاده‌ایم.

وی با اشاره به میزبانی گرم مردم عراق از زائران امام حسین(ع) در پیاده‎روی اربعین، افزود: اگر انقلاب و فرهنگ عاشورا و زنده بودن کربلا را داریم، به دلیل اربعین است و می‎بینیم که در سال‌جاری 25 میلیون نفر را همچون مغناطیسی به خود جذب کرده است.

امام جمعه بهشهر با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری نقشه راه است، گفت: ایشان در جدیدترین سخنرانی خود با اشاره به بدعهدی‌های آمریکا، بیان فرمودند که مسئله تحریم نقض برجام است و ملت ما ساکت نخواهد نشست.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران آگاه و با بصیرت است و برای مردم کشورمان ترامپ و اوباما یا کلینتون و بوش فرقی ندارد و به همین سبب، همواره شعار مرگ بر آمریکا را فریاد می‎زنند.

خطیب جمعه بهشهر با بیان اینکه ملت ایران یکپارچه بسیجی و تابع امر مقام معظم رهبری هستند، خاطرنشان کرد: بسیجی بنده شایسته ذات خدای سبحان و دل او سرشار از عشق به ذات الهی است.

جباری با تأکید بر اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه و اینکه باید طراحی‌های دشمن را خوب بدانیم و علیه آنها اقداماتی را طرح کنیم، اظهار کرد: یکی از این طراحی‌ها همین هفته بسیج است، دشمن می‌خواهد مراکز عبادی تضعیف و مساجد و نماز جمعه‌ها خلوت باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بهشهر گفت: دشمن با تحریم اقتصادی می‌خواهد کمر ملت‌های مؤمن را بشکند و با ترویج فساد سیاسی، اخلاقی و فرهنگی، انسان‌ها را در ناامنی و منجلاب قرار دهد، اما قرآن نقشه‌های دشمن را اعلام کرده و از مؤمنان می‌خواهد در مقابل آن با سلاح ایمان، مجاهدت، علم و امر به معروف و نهی از منکر خود را مجهز کنند.

وی در پایان بیان کرد: در هفته بسیج مسائل روز و عملکرد خود را ارزیابی مطالعه و رصد کنیم و بدانیم در کجای بدنه بسیج دینی و ایمانی قرار داریم.

انتهای پیام/86001/ن30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهشهر - اینکه - رهبری - اشاره - می‌خواهد - تحریم - آمریکا - بسیجی - بدانیم - معروف - خاطرنشان - فرهنگ - جباری - شهرستان - اظهار - شهادت - اربعین - ملت‌های - داریم -

نظر شما در مورد : هفته بسیج برای مقابله با دشمن طراحی شده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها