مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10674 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 15:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعتبارات جبران خسارات به شبکه‌های برق تأمین می‌شود

با برآورد طی روزهای آینده

اعتبارات جبران خسارات به شبکه‌های برق تأمین می‌شود

مازندشورا: معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر کشور گفت: خسارت‌های ناشی از آسیب به شبکه‌های برق در روزهای آینده ارزیابی شده و شرکت توانیر وظیفه دارد تا آن را تأمین کند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، محمودرضا حقی‌فام ظهر امروز در حاشیه بازدید از مناطق خسارت‌دیده شبکه برق بر اثر بارش سنگین برف طی روزهای گذشته، اظهار کرد: با بارش سنگین برق بسیاری از شاخه‌های درختان سنگین شده و به همراه درختانی که سقوط داشتند خسارت‌های زیادی را به بار آوردند.

وی افزود: مشکلات ناشی از قطعی برق و عملیات برق‌رسانی کماکان در شهرستان آمل با شدت در حال انجام است هر چند تاکنون خسارت ناشی از برف به شبکه‌های برق و تأسیسات برآورد نشده است.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر کشور بیان کرد: در این بحران دو نوع خسارت اجتماعی و در نظر گرفته می‌شود البته در خسارت اجتماعی خاموشی‌ها و مشکلات ناشی از آن مطرح است که برای‌مان بسیار مهم است.

این مسؤول ادامه داد: خسارت‌های ناشی از آسیب به شبکه‌های برق در روزهای آینده ارزیابی شده و شرکت توانیر وظیفه دارد تا آن را به سرعت تأمین کند زیرا نمی‌خواهیم مشکلی در روند اداره شهر پیش بیاید.

حقی‌فام بیان کرد: مسؤولیت خسارت بر شبکه برق بر عهده توانیر است و اعتبار لازم در این زمینه پیش‌بینی شد.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر کشور گفت: ارزیابی دقیق در این زمینه انجام نشده ولی طی روزهای آینده با اعلام گزارش خسارت تأمین اعتبار می‌شود.

انتهای پیام/86012/خ20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خسارت - توانیر - روزهای - سنگین - تأمین - آینده - شبکه‌های - اجتماعی - توزیع - اعتبار - زمینه - هماهنگی - ارزیابی - خسارت‌های - شهرستان - گزارش - حقی‌فام - برآورد - مشکلات - معاون -

نظر شما در مورد : اعتبارات جبران خسارات به شبکه‌های برق تأمین می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها