مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10675 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 15:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اجرای طرح رفع ممنوعیت توسط بسیج در مناطق محروم ساری

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ساری مطرح کرد

اجرای طرح رفع ممنوعیت توسط بسیج در مناطق محروم ساری

مازندشورا: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ساری از اجرای طرح رفع ممنوعیت توسط بسیج در مناطق محروم ساری خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی خادم بعد از ظهر امروز در همایش بزرگ بسیجیان مرکز استان مازندران با اشاره به نقش بسیج در مبارزه با دشمن، اظهار کرد: تلاش‌های بسیج در حوزه‌های مختلف غیرقابل انکار است.

وی با اشاره به تسلط بسیج در جنگ‌های سایبری و جنگ نرم،گفت: بسیج در جنگ‌های اطلاعاتی هم ورود بسیار مناسبی داشت و موفقیت‌های زیادی در این حوزه کسب کرد.

مسئول سپاه ناحیه شهرستان ساری با اشاره به اقدامات بسیج در حوزه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی، خاطر نشان کرد: طرح رفع محرومیت در منطقه محروم بالادست چهاردانگه با اعتباری 2 میلیارد تومان در دست اقدام است.

وی اضافه کرد: برنامه داریم با مساعدت مسؤولان رفع محرومیت از این منطقه انجام شود.

خادم با اشاره به پرداخت تسهیلات 5 میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در شهرستان ساری، خاطرنشان کرد: این اعتبار در سال گذشته برای 275 نفر و در سال جاری نیز تاکنون با پرداخت رقمی معادل 400 میلیارد تومان زمینه برای ایجاد اشتغال 170 نفر را فراهم کرد.

مسؤول سپاه ناحیه ساری به فعالیت گروه‌های جهادی در مناطق محروم شهرستان اشاره کرد و افزود: تلاش کردیم در حوزه مسائل اجتماعی نیز نقش اثرگذاری داشته باشیم.

وی با اعلام اینکه نخبه‌پروری در بسیج مورد حمایت می‎شود،گفت: از طرح‌های اثرگذار نخبگان علمی در مرکز استان حمایت کردیم و برای تولید انبوه نیز تسهیلات در اختیار افراد قرار گرفت.

خادم با اعلام اینکه 500 برنامه را برای هفته بسیج پیش‌بینی و اجرایی کردیم، گفت: 60 برنامه به صورت شاخص در سطح جامعه و با همراهی عامه مردم برگزار شد که تعدادی از این برنامه‌ها نیز در حوزه فعالیت‌های اجتماعی بود.

وی یادآور شد: باید از همه ظرفیت برای توسعه مرکز استان مازندران استفاده کنیم.

انتهای پیام/86004/ق20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اشاره - شهرستان - ناحیه - تومان - برنامه - کردیم - میلیارد - استان - محروم - اشتغال - مناطق - اجتماعی - حمایت - اینکه - اعلام - ایجاد - پرداخت - محرومیت - جنگ‌های - منطقه - مازندران - حوزه‌های - تسهیلات -

نظر شما در مورد : اجرای طرح رفع ممنوعیت توسط بسیج در مناطق محروم ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها