مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10677 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 15:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
10 روستای دهستان چلاو آمل در خاموشی و بی‌آبی قرار دارند/ یخ‌زدگی چشمه‌های آب طبیعی

عضو شورای روستای تیار دهستان چلاو آمل:

10 روستای دهستان چلاو آمل در خاموشی و بی‌آبی قرار دارند/ یخ‌زدگی چشمه‌های آب طبیعی

مازندشورا: عضو شورای اسلامی روستای تیار دهستان چلاو آمل با اشاره به قطعی برق در 10 روستای این منطقه گفت: آب مورد نیاز مردم این مناطق از چشمه‌های بالا دست تأمین می‌شود که هم‌اکنون این چشمه‌ها دچار یخ‌زدگی شدند.

مازندشورا:مجید رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: با بارش سنگین برف در این شهرستان زندگی مردم مختل شده و با مشکلات زیادی روبرو شد.

وی افزود: در بخش امامزاده عبدالله و دهستان چلاو بالاترین ریزش برف را شاهد بودیم که میزان آن به بیش از یک متر و 50 سانتی‌متر رسیده است.

عضو شورای روستای تیار دهستان چلاو آمل با اعلام اینکه تردد در دهستان چلاو بدون زنجیر چرخ ممکن نیست، تصریح کرد: با آغاز ریزش برف در روستاهای این دهستان که بیش از 10 روستا است قطعی برق آغاز شده است.

این مسؤول متذکر شد: راه‌های روستایی این دهستان صعب‌العبور، جنگلی، کوهستانی و سخت است و به حالت عادی در تردد در آن جریان ندارد.

رضایی بیان کرد: با زنجیر چرخ نیز تردد بسیار کند در این روستاها انجام می‌شود در حالی که این منطقه دارای سکنه بوده و مدارس هم در آن برقرار دارد.

عضو شورای روستای تیار دهستان چلاو بخش امامزاده عبدالله شهرستان آمل، ادامه داد: آب مورد نیاز مردم این مناطق از چشمه‌های بالا دست تأمین می‌شود که هم‌اکنون این چشمه‌ها دچار یخ‌زدگی شدند.

این مسؤول گفت: باید برای تأمین آب مورد نیاز از منابع پائین‌دست تأمین شود که راه دسترسی به آن بسیار مشکل است و در شرایط عادی ممکن نیست.

انتهای پیام/86012/خ20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دهستان - روستای - تأمین - شورای - شهرستان - مسؤول - بسیار - یخ‌زدگی - زنجیر - عبدالله - چشمه‌های - امامزاده - رضایی -

نظر شما در مورد : 10 روستای دهستان چلاو آمل در خاموشی و بی‌آبی قرار دارند/ یخ‌زدگی چشمه‌های آب طبیعی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها