مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10680 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 16:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تفکر بسیج‌ مردمی باعث شکست دشمنان می‌شود

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه:

تفکر بسیج‌ مردمی باعث شکست دشمنان می‌شود

مازندشورا: امام جمعه پل‌سفید سوادکوه گفت: تفکر بسیج‌ مردمی داروی درمان مشکلات موجود در عراق است و باعث شکست دشمنان می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌، حجت‌الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به ایمان استوار و توکل به‌خدا، یاری خویشاوندان پیامبر، معجزات پیامبر اسلام، شهادت‌طلبی و جانبازی امام علی(ع)، توجه به طبقات مستضعف و شیوه‌های منطقی مدیریت پیامبر گرامی اسلام، گفت: دشمنان در عصر ما بر شدت حملات خود بر اسلام افزودند و الگو قرار‌دادن امام حسین(ع) از شاخص‌های موفقیت ما است.

وی با بیان اینکه مردم عراق با وجود برخی از تبلیغات دشمنان، برادری را در پذیرایی از راهپیمایان اربعین نشان دادند، بیان کرد: داعشی‌ها مانند راهزنان اقدامات تروریستی می‌کنند و جایگاه آنان مانند یزید، شمر و ابن‌زیاد در جهنم است.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه به سالروز تشکیل بسیج مستضعفین و ارتش 20 میلیونی اشاره و خاطر‌نشان کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری، امام خمینی(ره) از طرف خدا به منظور تشکیل بسیج، هدایت شدند.

قربانی به بیانات مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان و ارائه رسالت‌های بسیج اشاره کرد و افزود: بسیج از دیدگاه مقام معظم رهبری به عنوان لشکر انقلاب است که به جریانی وابستگی ندارد و در مسیر عملی کردن اهداف انقلاب اسلامی تلاش می‌کند و بصیرت‌افزایی، تقویت عقاید و جذب حداکثری را در دستور کار خود دارد.

خطیب جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه بسیج توسط مرجع دینی بنیانگذاری و امروز توسط مرجع دیگر دینی حمایت می‌شود، اظهار کرد: تفکر بسیج‌ مردمی داروی درمان جنگ در عراق است و باعث شکست دشمنان می‌شود.

انتهای پیام/86015/ن20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پل‌سفید - دشمنان - اشاره - سوادکوه - پیامبر - رهبری - اسلام - بسیج‌ - انقلاب - تشکیل - مانند - مردمی - اینکه - قربانی -

نظر شما در مورد : تفکر بسیج‌ مردمی باعث شکست دشمنان می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها