مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10682 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آذر 1395 -ساعت : 16:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور:

مشکل افت فشار گاز مازندران رفع می شود

مازندشورا: ساری - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با سرعت بخشی به عملیات انتقال گاز دامغان به مازندران مشکل افت فشار گاز در استان برای همیشه مرتفع شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل نجار عصر جمعه در گفتگو با خبرنگاران پس از حضور در جلسه ستاد مدیریت بحران مازندران گفت: وفاق و همدلی مدیران استان موجب مدیریت شایسته بحران برف شد.

 اسماعیل نجار گفت: به دلیل برودت هوا و به زیر صفر رسیدن درجه دما در ۲۱ استان شاهد مشکلات افت فشار گاز و قحطی گاز در چند شهر استان بودیم که برای بررسی وضعیت موجود و بازدید از اقدامات انجام شده در استان حضور یافتم.

وی تاکید کرد: الحمدلله در جلسه شورای مدیریت بحران که به ریاست استاندار مازندران برگزار شد دستگاه‌های مجری و مرتبط با مدیریت بحران گزارش اقدامات و فعالتیهای انجام شده را ارائه نمودند که بیانگر تعامل و همکاری بسیاری خوب برای مدیریت بحران بوده است.

اسماعیل نجار تاکید کرد: وفاق و همدلی مدیران استان موجب مدیریت شایسته بحران برف شد و در این حادثه همه دستگاه‌ها تلاش کرده بودند در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات مردم را برطرف کنند.

وی از صبر و حوصله مردم و مشارکت آنان برای رفع مشکلات تقدیر و تشکر کرد و گفت: حادثه در زمانی کوتاه اتفاق می‌افتد و تلاش مسئولین بر آن است که در حداقل زمان ممکن و کوتاه‌ترین زمان نسبت به رفع مشکل اقدام کنند که الحمدلله این حرکت و اقدام را در مازندران در مدیریت بحران برف داشتیم.

وی از تمام کسانی که در این سرما با صرفه جویی کمک کردند تا بخشی از مشکل گاز مازندران مرتفع شود تقدیر کرد و گفت: در حال حاضر فشار گاز در مازندران به حد نرمال رسیده و امیدواریم این روند تداوم یابد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بحران - مدیریت - مازندران - استان - مشکلات - الحمدلله - کوتاه‌ترین - اقدام - تقدیر - تاکید - حادثه - شایسته - گزارش - اسماعیل - همدلی - مدیران - اقدامات -

نظر شما در مورد : مشکل افت فشار گاز مازندران رفع می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها