مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10710 -تاریخ انتشار : شنبه 06 آذر 1395 -ساعت : 09:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
توسعه خدمات درمانی در مازندران با راه اندازی بیمارستان ولایت

فرمانده سپاه کربلای مازندران مطرح کرد

توسعه خدمات درمانی در مازندران با راه اندازی بیمارستان ولایت

مازندشورا: فرمانده سپاه کربلای مازندران، گفت: خدمات بهداشتی و درمانی در مازندران با ساخت بیمارستان ولایت توسعه می‌یابد و رفت و آمد بیماران به تهران کم می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از  ساری، سردار محمدحسین بابایی صبح امروز در آئین افتتاح بیمارستان 64 تختخوابی ولایت که در مرکز مازندران با حضور سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسؤولان استانی و شهرستانی انجام شد، اظهار کرد: در سال 91 بنای ساختمان این بیمارستان شروع شد و سه سال زمان برای ساخت طول کشید و امروز در هفته بسیج افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در ساخت این بیمارستان شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری، استانداری مازندران، سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح، شرکت‌های خدمات رسان زیرساختی و ... تاکنون به پایان رسید، افزود: در این بیمارستان مطابق تجهیزات نوین و تکنولوژی روز است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه در ساخت این بیمارستان عزم جهادی انجام شده است، تصریح کرد: بیمارستان ولایت به‌صورت تخصصی و کارشناسی احداث شده است.

این مسؤول بیان کرد: با ساخت این بیمارستان خدمات بهداشتی و درمانی در مازندران توسعه می‌یابد و رفت و آمد بیماران به تهران کم می‌شود.

به گزارش فارس، افتتاح بیمارستان ولایت، واگذاری 150 واحد مسکن محرومان و افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی از برنامه‌های ویژه هفته بسیج در مازندران است که با حضور سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انجام می‌شود.

انتهای پیام/86006/ک


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بیمارستان - مازندران - فرمانده - افتتاح - ولایت - خدمات - درمانی - پاسداران - اینکه - جعفری - اسلامی - امروز - توسعه - گزارش - سردار - کربلای -

نظر شما در مورد : توسعه خدمات درمانی در مازندران با راه اندازی بیمارستان ولایت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها