مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10731 -تاریخ انتشار : شنبه 06 آذر 1395 -ساعت : 12:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
هواداران معترض نساجی در هیأت فوتبال قائم‌شهر/ بهروان جواب قانع‌کننده‌ای نداد

در حاشیه معارفه رئیس جدید هیأت فوتبال قائم‌شهر

هواداران معترض نساجی در هیأت فوتبال قائم‌شهر/ بهروان جواب قانع‌کننده‌ای نداد

مازندشورا: در حاشیه معارفه رئیس جدید هیأت فوتبال قائم‌شهر هواداران معترض نساجی در هیأت فوتبال این شهرستان حضور یافتند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، تیم فوتبال نساجی مازندران از ابتدای فصل تا کنون با مشکلات مالی زیادی دست به گریبان بوده است و همچنان بلاتکلیف ادامه می‌دهد.

مشکلات این تیم به جایی رسید که نساجی در آخرین دیدار لیگ آزادگان با کاروان نصف و نیمه‌ای راهی اراک شد و در آستانه دیدار با فولاد یزد هنوز تکلیف تیم مشخص نیست.

هواداران معترض نساجی که از این وضع به ستوه آمده‌اند، از شب گذشته در فضای مجازی قرار گذاشتند تا برای روشن کردن تکلیف تیم، ساعت 10 صبح امروز از مقابل ورزشگاه شهید وطنی به طرف استانداری حرکت کنند ولی وقتی متوجه شدند که معارفه رئیس هیأت فوتبال قائم‌شهر قرار است در ساختمان کناری ورزشگاه با حضور بهروان برگزار شود از رفتن به استانداری منصرف شده و خود را به آنجا رساندند تا صدای اعتراض خود را به شخص اول فوتبال مازندران برسانند.

رئیس هیأت فوتبال مازندران، که به ظاهر خیلی عجله داشت در جواب سؤال هواداران در مورد وضعیت نساجی گفت: من زمان رحمانی به دلیل بحث مالکیت باشگاه به دستانم دستبند خورد و در حال حاضر‌ نمی‌توانم کاری کنم چراکه پرهام در زیر نامه‌ای که به فرمانداری رساند، نوشته است که من مالک تیم هستم و حق شکایت را برای خود محفوظ دانسته است.

غلامرضا بهروان در سؤال یکی از خبرنگاران که پرسید پرهام در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرد که تیم را هبه می‌کند، اظهار کرد: برنامه تلویزیونی و مصاحبه ملاک نیست و وقتی خریدار می‌آید و بعد از جلسه پشیمان می‌شود، من چه‌ کاری می‌توانم انجام دهم و به سرعت به سمت اتاق معارفه رفت و هواداران دل‌سوخته نساجی بدون گرفتن جوابی هیأت فوتبال را ترک کردند.

به گزارش فارس، این در حالی است که نساجی هفته گذشته با کمک مالی هواداران به اراک اعزام شد و برای دیدار هفته چهاردهم با فولاد یزد در تأمین هزینه‌ها همچنان با مشکل مواجه است.

انتهای‌پیام/86017/خ30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فوتبال - نساجی - هواداران - قائم‌شهر - معارفه - دیدار - مازندران - بهروان - استانداری - ورزشگاه - تلویزیونی - پرهام - گذشته - برنامه - مشکلات - معترض - گزارش - همچنان - فولاد - تکلیف -

نظر شما در مورد : هواداران معترض نساجی در هیأت فوتبال قائم‌شهر/ بهروان جواب قانع‌کننده‌ای نداد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها