مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10737 -تاریخ انتشار : شنبه 06 آذر 1395 -ساعت : 13:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شورای تأمین قائم‌شهر برای حل مشکلات نساجی تصمیم بگیرد/ رد مسائل سیاسی در انتخاب رئیس هیأت فوتبال

رئیس هیأت فوتبال مازندران:

شورای تأمین قائم‌شهر برای حل مشکلات نساجی تصمیم بگیرد/ رد مسائل سیاسی در انتخاب رئیس هیأت فوتبال

مازندشورا: رئیس هیأت فوتبال مازندران با بیان اینکه بهترین راه‌حل درباره تیم نساجی این است که شورای تأمین شهرستان با اختیار قانونی خود تصمیم گیرد، گفت: نهادهایی مثل هیأت فوتبال، اداره کل ورزش و جوانان و استانداری توانایی محدودی دارند.

مازندشورا:غلام‌رضا بهروان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس مازندران، با بیان اینکه بهترین راه‌حل درباره تیم نساجی این است که شورای تأمین شهرستان با اختیار قانونی خود تصمیم گیرد، اظهار کرد: تا جایی که در توان ما است به این تیم کمک می‌کنیم اما توان نهادهایی مثل هیأت فوتبال، اداره کل ورزش و جوانان و استانداری محدود است.

وی به برگزاری جلسه با پرهام و حامی مالی معرفی‌شده اشاره کرد و افزود: با بودن پشتیبان مالی، گرفتن تیم خیلی آسان است و آقای پرهام اعلام کرد اگراین حامیان بدهکاری را قبول کنند، می‌توانیم در راه کاهش بدهی کارهایی را انجام دهیم.

رئیس هیأت فوتبال استان مازندران تصریح کرد: به دلیل ارتباطی که فرماندار شهرستان با حامیان مالی دارند جلسه‌ای برگزار و خواسته‌های آنان مطرح شد که این خواسته‌ها را قبول کردیم ولی در حاضر نظرشان منفی است.

بهروان با بیان اینکه در چند بازی اخیر آقای پرهام هیچ پولی پرداخت نکرد، افزود: با صحبت‌هایی که انجام‌شده فروش بلیط چند بازی اخیر تیم در اختیار نساجی قرار می‌گیرد اما هزینه تیم خیلی زیاد است و این پول‌ها جواب‌گو نیست.

این مسؤول به مراسم تودیع و معارفه رئیس هیأت فوتبال شهرستان قائم‌شهر اشاره کرد و گفت: از حضور آقای ابراهیمی در جایگاه‌های بالاتر فوتبال مازندران استفاده می‌کنیم و از وی سپاسگزاریم چرا که زحمت بسیاری برای فوتبال قائم‌شهر کشید.

رئیس هیأت فوتبال مازندران ضمن رد مسائل سیاسی در انتخاب رئیس هیأت فوتبال، اظهار کرد: مسائلی که مطرح می‌شود و عزل و نسب جدید، سیاسی نیست و صحت ندارد؛ ما پشتیبان آقای درویشی هستیم و امیدواریم با حضور وی شاهد عملکرد خوبی باشیم.

به گزارش فارس، ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس هیأت فوتبال شهرستان قائم‌‎شهر انجام شد و ابراهیمی جای خود را به درویشی داد.

انتهای‌پیام/86017/ت


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فوتبال - مازندران - شهرستان - نساجی - سیاسی - قائم‌شهر - پرهام - افزود - حامیان - پشتیبان - تودیع - درویشی - ابراهیمی - معارفه - اشاره - مراسم - اختیار - تصمیم - تأمین - شورای - مسائل - بهروان - اظهار - اینکه - می‌کنیم -

نظر شما در مورد : شورای تأمین قائم‌شهر برای حل مشکلات نساجی تصمیم بگیرد/ رد مسائل سیاسی در انتخاب رئیس هیأت فوتبال

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها