مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10753 -تاریخ انتشار : شنبه 06 آذر 1395 -ساعت : 16:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
وضعیت آبرسانی به شهرهای مازندران پایدار است

مدیرعامل آبفا مازندران:

وضعیت آبرسانی به شهرهای مازندران پایدار است

مازندشورا: ساری - مدیرعامل آبفا مازندران با بیان اینکه در شهرهای استان وضعیت آب‌رسانی پایدار است گفت: اکیپ فنی در شهرهای ایزدشهر و چمستان در حال فعالیت هستند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، ذبیح اله ذاکری بعدازظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران بابیان اینکه در شهرهای غرب استان به دلیل وجود دیزل ژنراتور مشکلی در تأمین آب شرب نداشتیم، افزود: به دلیل قطعی برق، بیشترین مشکل در شهرهای آمل، نور، چمستان و ایزدشهر گزارش‌شده است.

وی، ادامه داد: با ذخیره‌سازی آب و اتصال جریان برق چاه‌های تأمین‌کننده، آب شرب مردم شهر آمل از پنجم آذرماه به شرایط پایدار رسید.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، بابیان اینکه در شهر نور نیز مشکل کمبود آب تا حدودی برطرف شد، تصریح کرد: در قسمت جنوبی ایزدشهر با افت فشار مواجه هستیم وبرای رفع این مشکل یک حلقه چاه با دبی ۱۳ لیتر در ثانیه وارد مدار و از طریق تانکرهای سیار از شهرهای فریدون‌کنار، چالوس، نوشهر و ستاد، عملیات آب‌رسانی انجام شد.

مهندس ذاکری، تصریح کرد: تلاش اکیپ فنی توزیع برق و کارکنان آبفاشهری برای تعمیر تأسیسات برق و فعالیت مجدد چاه‌ها و رفع مشکل افت فشار آب ایزدشهر ادامه دارد.

وی، در خصوص وضعیت چاه‌های آب شرب چمستان نیز گفت: از ۴ حلقه چاه موجود در این شهر، ۳ حلقه چاه وارد مدارد شد و یک حلقه چاه به دلیل نقص فنی الکتروپمپ وارد مدار بهره‌برداری نشد که برای رفع این مشکل الکتروپمپ جدید خریداری و پیمانکار در حال نصب آن است.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران بابیان اینکه یک دستگاه دیزل ژنراتور در شهر چمستان برای تأمین آب شرب مشترکین این شهر استقرار یافت، افزود: کارکنان این شرکت تلاش می‌کنند در سریع‌ترین زمان تمامی چاه‌های موجود در این شهر را فعال نمایند.

مهندس ذاکری، از مشترکین خواست با توجه به کاهش دمای هوا، با عایق‌بندی کنتور ولوله‌های آب‌رسانی از ترکیدگی و یخ‌زدگی تأسیسات آب‌رسانی خود پیشگیری کنند.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - شهرهای - ایزدشهر - چاه‌های - آبفاشهری - مدیرعامل - آب‌رسانی - چمستان - ذاکری - اینکه - بابیان - تأسیسات - کارکنان - مشترکین - موجود - مهندس - الکتروپمپ - پایدار - افزود - تأمین - ادامه - ژنراتور - تصریح - وضعیت -

نظر شما در مورد : وضعیت آبرسانی به شهرهای مازندران پایدار است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها