مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10774 -تاریخ انتشار : شنبه 06 آذر 1395 -ساعت : 21:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اجرای طرح واکسیناسیون آنفلوآنزا برای 579 مددجوی میاندورودی

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

اجرای طرح واکسیناسیون آنفلوآنزا برای 579 مددجوی میاندورودی

مازندشورا: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندورود گفت: طرح واکسیناسیون آنفلوآنزا برای 579 نفر از سالمندان، بیماران و افراد آسیب‌پذیر تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان اجرا شد.

مازندشورا:علی ابراهیمی امشب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، اظهار کرد: قبل از آغاز سرما طرح واکسیناسیون آنفلوآنزا برای 579 نفر از سالمندان، بیماران و افراد آسیب‌پذیر تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان اجرا شد.

وی بیان کرد: این افراد مستعد بیماری با رعایت اولویت سالمندان، بیماران زمین‌گیر و مادران باردار به‌منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس آنفلوآنزا انتخاب شده و با هماهنگی شبکه بهداشت شهرستان به مراکز بهداشت روستاهای محل سکونت برای تزریق معرفی شدند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندورود با اشاره به اینکه در این طرح بین سالمندان قرص‌های مولتی ویتامین و ویتامین D به‌صورت رایگان توزیع شد، خاطرنشان کرد: این طرح با اعتباری بیش از 120 میلیون ریال انجام شده است.

ابراهیمی در پایان گفت: 2 هزار و 136 نفر در میاندورود تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد برخوردار هستند.

انتهای پیام/86037/ن10/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : میاندورود - امداد - کمیته - سالمندان - شهرستان - آنفلوآنزا - بهداشت - ویتامین - حمایت - بیماران - واکسیناسیون - ابراهیمی - افراد -

نظر شما در مورد : اجرای طرح واکسیناسیون آنفلوآنزا برای 579 مددجوی میاندورودی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها