مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10778 -تاریخ انتشار : شنبه 06 آذر 1395 -ساعت : 22:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لزوم تشکیل کمیته حقیقت‌یاب برای سانحه قطار/ وزیر باید پاسخگو باشد

نماینده بابلسر و فریدونکنار در مجلس تأکید کرد

لزوم تشکیل کمیته حقیقت‌یاب برای سانحه قطار/ وزیر باید پاسخگو باشد

مازندشورا: نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم تشکیل کمیته حقیقت‌یاب در فاجعه سانحه اخیر قطار، گفت: وزیر راه باید پاسخ‌گوی ابهامات باشد.

مازندشورا:ولی‌الله نانواکناری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار، اظهار کرد: سانحه برخورد دو قطار و کشته و زخمی شدن هم‌وطنان حادثه بسیار تلخی است که لازم است ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار، آرزوی شفا برای بازماندگان را از درگاه خداوند داشته باشیم.

وی افزود: این حادثه تلخ مقصر یا مقصرانی دارد که لازم است با تشکیل کمیته حقیقت‌یاب در اسرع وقت شناسایی شده و با جدیت با آنها برخورد شود.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه باید رسیدگی به این موضوع با قید فوریت و دقت لازم انجام شود، تصریح کرد: مدیریت ریلی کشور را در این زمینه مقصر می‌دانیم.

نانواکناری با انتقاد از عدم نظارت بر سیستم ریلی توسط مدیران امر، بیان کرد: بروز چنین حوادث ناگواری ناشی از عدم نظارت درست مدیریت ریلی کشور است که لازم می‌دانم با آن برخورد شود.

وی با اشاره به اینکه باید بروز اشتباه فردی یا نقصان فنی در این حادثه مشخص شود، خاطرنشان کرد: قبل از مشخص شدن دقیق جریان حادثه و شناسایی مقصر یا مقصران نباید پیش‌داوری کرد.

نانواکناری با بیان اینکه برای مجازات مقصران مصمم هستیم، ادامه داد: وزیر راه و شهرسازی باید در این رابطه پاسخگو باشد.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی افزود: منتظر اعلام نظر وزیر راه و شهرسازی و معرفی مقصر و مقصران حادثه هستیم.

نانواکناری گفت: مجلس شورای اسلامی با جدیت به‌دنبال روشن شدن زوایای این حادثه بوده و از وزیر راه انتظار داریم با جدیت پیگیر شده و به مجلس و مردم پاسخگو باشد.

انتهای پیام/86022/آ ۲۰/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حادثه - نانواکناری - فریدونکنار - نماینده - شورای - اینکه - مقصران - اسلامی - برخورد - پاسخگو - بابلسر - شهرسازی - مدیریت - نظارت - تأکید - هستیم - تشکیل - سانحه - حقیقت‌یاب - افزود - شناسایی - کمیته -

نظر شما در مورد : لزوم تشکیل کمیته حقیقت‌یاب برای سانحه قطار/ وزیر باید پاسخگو باشد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها