مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10783 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 آذر 1395 -ساعت : 07:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
6 روز نتوانستم به روستایم بروم/ بارش 2 متر برف در روستای پیمبور

رئیس شورای روستای پیمبور کلاردشت:

6 روز نتوانستم به روستایم بروم/ بارش 2 متر برف در روستای پیمبور

مازندشورا: رئیس شورای اسلامی روستای پیمبور کلاردشت با ابراز نگرانی از بسته شدن 6 روزه روستای پیمبور، گفت: 6 روز است نتوانسته‌ام به روستای خود بروم.

مازندشورا:حبیبه مهدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از کلاردشت، با ابراز نگرانی از بسته شدن 6 روزه روستای پیمبور، اظهار کرد: 6 روز است که نتوانسته‌ام به روستا بروم و نمی‌دانم وضعیت پدر و مادر مریضم در چه حال است.

وی افزود: خودم در شهر خانه برادرم هستم و هر روز به فرمانداری می‌روم ولی هیچ اقدامی نشده است، نگرانی من پدر و مادرم هستند که نیاز به کمک دارند.

*شهرستان کلاردشت اداره راه و شهرسازی ندارد

رئیس شورای بخش کلاردشت نیز با اشاره به بسته بودن تعدادی از روستاها، گفت: یکی از نیازهای شهرستان با توجه به کوهستانی بودن منطقه استقرار اداره راه و شهرسازی است که تاکنون این امر صورت نگرفت و حتی اداره راه و شهرسازی چالوس نیز نسبت به کلاردشت بی‌توجه شده است.

مرتضی شریفیان تصریح کرد: شورای بخش، فرمانداری و شهرداری در این مدت با تلاش شبانه‌روزی و با امکانات اندک توانستند جاده‌های اصلی و فرعی شهرستان را بازگشایی کنند ولی روستای پیمبور که دو متر برف در آن نشسته است نیاز به دستگاه سنگین دارد.

* مهم‌ترین مشکل نبود گریدر، لودر و نمک است

معاون فرماندار کلاردشت نیز درباره بسته بودن راه روستای پیمبور، افزود: یکی از مشکلات در این شهرستان عدم استقرار اداره و شهرسازی است و در حال حاضر نیز مهم‌ترین مشکل نبود گریدر، لودر و نمک است.

کامران پولادی گفت: با کمک شهرداری نسبت به بازگشایی معابر اصلی و فرعی روستاها و رساندن نان و نفت به برخی از اهالی اقدام کردیم.

انتهای پیام/3141/صا


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کلاردشت - پیمبور - روستای - شهرسازی - اداره - شهرستان - شورای - بازگشایی - مهم‌ترین - گریدر - شهرداری - روستاها - افزود - نگرانی - فرمانداری - استقرار -

نظر شما در مورد : 6 روز نتوانستم به روستایم بروم/ بارش 2 متر برف در روستای پیمبور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها