مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10805 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 آذر 1395 -ساعت : 11:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد:

۳۰۰ شغل با اجرای طرح های بسیج در محموآباد ایجاد شده است

مازندشورا: محمودآباد - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد گفت: امسال با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصا مقاومتی برای ۳۰۰ نفر از سوی بسیج شغل ایجاد شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ سید تقی کیا صبح یکشنبه در مراسم افتتاحیه به مناسبت هفته بسیج از طرح محرومیت زدایی در روستای چهار افرا از توابع محمودآباد بیان داشت: توجه به اقشار ضعیف و محروم یکی از مهمترین اولویت های بسیج و قرارگاه سازندگی سپاه است.

وی ادامه داد: افتتاح این پروژه محرومیت زدایی ساختمان ۴۵ متری خانه محروم در چهار افرا بوده که در مدت کمتر از سه ماه در هفته بسیج با حضور مسئولان شهری و خانواده شهدا با هزینه ای بالغ بر ۲۸ میلیون تومان که مبلغ ۲۰ میلیون تومان از اعتبارات دولتی و مابقی از طریق اردوهای جهادی و خیرین توسط بسیج سازندگی ساخته و افتتاح شد.

سرهنگ کیا عنوان کرد: با بهره برداری از این طرح ها ، شاهد کاهش محرومیت و تامین نیاز شهروندان در بخش های مختلف شهری و روستایی خواهیم بود و با پیگیری های صورت گرفته و با هدف حمایت از اقشارضعیف جامعه اولین خانه محروم در محمودآباد ساخته و بعد از تکمیل به فرد نیازمند تحویل داده شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تصریح کرد: این خانه توسط قرار گاه محرومیت زدایی بسیج سپاه و با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) ساخته شد تا گامی بلندی درجهت مسیر تامین رضایت اقشار ضعیف شهرمان برداریم.

کیا بیان کرد: با همکاری بسیج سازندگی سپاه و کمیته امداد امام خمینی (ره) تا پایان سال نیز ۴ واحد خانه محروم دیگر ساخته و به بهره برداری می رسد و بسیج سازندگی در سال ۹۵ با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای ۳۰۰ نفر شغل ایجاد کرده و تسهیلات اقتصاد مقاومتی در عرصه های صنایع تبدیلی ماکیان قارچ ، پرورش ماهی و کشاورزی از طریق بانک عامل بانک مهر اقتصاد اعطا کرده است، همچنین به ۳۰۰ نفر آموزش مهارتی و راهنمایی جهت صدور مجوز کسب و کار مشاغل خانگی داده شد.

این مسئول در پایان گفت: این طرح در قالب پروژه های محرومیت زدایی سه سرویس بهداشتی و حمام نیز در روستاهای معلم کلا و متوریج با اعتبارات دولتی یک و نیم میلیون تومان و مابقی از طریق اردوهای جهادی و خیرین برای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در هفته بسیج توسط بسیج سازندگی افتتاح و به بهره برداری رسید.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سازندگی - محرومیت - زدایی - محروم - میلیون - ساخته - تومان - امداد - کمیته - برداری - افتتاح - خمینی - محمودآباد - ناحیه - خیرین - اقتصاد - تامین - پایان - جهادی - مابقی - پروژه - ایجاد - اقشار - مقاومت - فرمانده - سرهنگ - دولتی - اعتبارات - اردوهای -

نظر شما در مورد : ۳۰۰ شغل با اجرای طرح های بسیج در محموآباد ایجاد شده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها