مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10810 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 آذر 1395 -ساعت : 11:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مشعل نخستین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی ساری روشن شد

مشعل نخستین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی ساری روشن شد

مازندشورا: مشعل نخستین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی ساری با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و ورزشکاران در مرکز استان روشن شد.

مازندشورا: به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مشعل نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی شهرستان ساری از گلزار شهدای ملامجدالدین روشن و این مشعل با حضور جمعی از مسؤولان، ورزشکاران و قهرمانان تا امامزاده یحیی و گلزار شهدای گمنام ساری حمل شد.

در نخستین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی شهرستان ساری، بیش از 20 هزار ورزشکار در قالب 38 هیأت و 107 رشته ورزشی با هم رقابت می‌کنند.

 مشعل نخستین المیپاد فرهنگی ورزشی شهرستان ساری پس از حمل در سراسر شهرستان ساری در 29 آذر ماه که روز افتتاحیه المپیاد است به گلزار شهدا حمل شده و سپس به محل برگزاری المپیاد در ورزشگاه شهید متقی حمل می‌شود.

حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن تشکر و قدردانی از مسؤولان در برگزاری نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی در مرکز استان گفت: ورزش ساری با داشتن ورزشکاران قهرمانان متعدد در اوج به سر می‌برد و ساری از شهرستان‌های مدال‌آور و افتخارآفرین در ورزش است.

شایان ذکر است، عسگری محمدیان، عباس قاسمیان، عالیه محمودی، عباد دلیری، امیرحسین ملکی، معین نبی بخش، یاشار روح‌الله زاه و فاطمه برمکی از چهره‌های سرشناس و شاخص ورزش مرکز استان در مراسم افتتاحیه نخستین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی بودند.

انتهای پیام/86005

 


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ورزشی - المپیاد - نخستین - فرهنگی - شهرستان - گلزار - برگزاری - افتتاحیه - استان - شهدای - مسؤولان - ورزشکاران - قهرمانان -

نظر شما در مورد : مشعل نخستین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی ساری روشن شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها