مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10813 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 آذر 1395 -ساعت : 12:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دفتر کار وزیر راه باید جاده‌ها و خطوط ریلی باشد/متأسفانه آقای وزیر بسیار کم لطف هستند

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس:

دفتر کار وزیر راه باید جاده‌ها و خطوط ریلی باشد/متأسفانه آقای وزیر بسیار کم لطف هستند

مازندشورا: نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: دفتر وزیر راه جاده‌ها و خطوط ریلی است در این راه باید در میدان باشد و از نزدیک مشکلات را ببیند.

مازندشورا:محمد دامادی در گفت‌وگو با خبرنگار با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با تسلیت حادثه تلخ و دردناک که سال‌ها در خاطره مردم باقی خواهد ماند، اظهار کرد: بحثی که در رابطه با این حادثه وجود دارد همان دغدغه‌ای است که مقام معظم رهبری نیز به نوعی مطرح کردند که باید بررسی بیشتر شود و عواملی که باعث این اتفاق هولناک شدند حتماً شناسایی شوند.

وی بیان کرد: نگرانی من این است که این مسأله نیز همانند حادثه آتش‌سوزی در اتوبان قم که بارها تذکر دادم و حوادثی از این قبیل که متأسفانه در کشور اتفاق می‌افتد و در پایان داستان راننده اتوبوس یا در نهایت مدیر راه مقصر شناخته می‌شود منجر شود که در این صورت به نتیجه نمی‌رسیم.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ارتباط با این حوادث با وجود اینکه جلسات مکرر برگزار می‌شود ولی به نتیجه درستی نمی‌رسیم.

دامادی با بیان اینکه در بررسی حوادث این چنینی باید دو موضوع را در نظر گرفته شود، اضافه کرد: نخست اینکه قصور یا تقصیر از سوی چه کسی است که باید برخورد شود دوم اینکه چرا حوادث این چنینی اتفاق می‌افتد و باید چه کنیم تا از این اتفاقات جلوگیری کنیم.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بارها و بارها در ارتباط با حوادث جاده‌ای محورهای مختلف ازجمله محور ساری ـ تاکام با وزیر راه صحبت شده و سؤال طرح کردیم ولی هیچ تغییری حاصل نشد؛ طبیعی است با مدیریتی که اتفاق می‌افتد حوادث این چنینی مشهود بوده ، دیروز حادثه در محور تاکام، فیروزکوه، گهرباران، جاده قم بوده و امروز هم قطار است، فردا مشخص نیست کجا این اتفاق بیفتد.

دامادی با تأکید بر اینکه وزیر راه در نحوه مدیریت خود تجدیدنظر کند و شیوه جدیدی را به دست بگیرد، خاطرنشان کرد: دفتر وزیر راه جاده‌ها و خطوط ریلی است؛ دفتر وزیر راه میدان آرژانتین نیست که مدام حضور دارد و در این راه باید در میدان باشد و از نزدیک مشکلات را ببیند؛ متأسفانه آقای وزیر نسبت به این موارد بسیار کم لطف هستند.

وی در پایان با اعلام اینکه در نخستین جلسه مجلس شورای اسلامی سؤال را طرح خواهم کرد، گفت: در این مسأله بازخورد در کمیسیون عمران به صورت جدی بررسی می‌شود، اگر خللی ایجاد شود قطعاً سؤال خواهم نوشت و در صورتی‌که به نتیجه نرسیم در دادگاه صالحه از این فاجعه شکایت خواهم کرد.

انتهای پیام/86034/خ30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - حوادث - اتفاق - حادثه - نماینده - شورای - چنینی - اسلامی - می‌افتد - نتیجه - سؤال - میاندورود - متأسفانه - بارها - دامادی - بررسی - خواهم - تاکام - میدان - پایان - جاده‌ها - بسیار - مسأله - نمی‌رسیم - ارتباط -

نظر شما در مورد : دفتر کار وزیر راه باید جاده‌ها و خطوط ریلی باشد/متأسفانه آقای وزیر بسیار کم لطف هستند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها