مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10817 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 آذر 1395 -ساعت : 12:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برگزاری نخستین دوره آموزشی کارشناسان نظارت بر تأسیسات گردشگری

معاون اداره کل گردشگری مازندران خبر داد

برگزاری نخستین دوره آموزشی کارشناسان نظارت بر تأسیسات گردشگری

مازندشورا: معاون گردشگری اداره کل میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران گفت: نخستین دوره آموزشی کارشناسان نظارت بر تأسیسات گردشگری امروز در مجموعه اقامتی و پذیرایی میزبان بابلسر در حال برگزاری است.

مازندشورا:مهران حسنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: نخستین دوره آموزشی کارشناسان نظارت بر تأسیسات گردشگری اعم از اقامتی و پذیرایی به مدت یک‌ روز به میزبانی بابلسر در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: این دوره آموزشی بازآموزی با تکنیک‌های جدید بحث نظارت بر تأسیسات گردشگری است که چگونه نظارت و بازرسی صورت گیرد و آموزش الگوهای رفتاری در دستور کار قرار دارد.

معاون گردشگری اداره کل میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران ادامه داد: در این دوره آموزشی تمامی کارشناسان نظارت بر تأسیسات گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و شهرستان‌های مازندران جضور دارند.

حسنی با اعلام اینکه پیشرفت و توسعه در هر امری مستلزم آموزش و فرهنگ‌سازی است، گفت: این امر در گردشگری به دلیل فرابخشی بودن این صنعت بسیار مهم و ضروری است.

وی در پایان با بیان اینکه هدف از برگزاری این دوره آموزشی توانمندسازی نیروی انسانی در امر نظارت است، اضافه کرد: بحث نظارت به‌منظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/86034/ح10


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گردشگری - نظارت - آموزشی - تأسیسات - اداره - مازندران - کارشناسان - برگزاری - اینکه - فرهنگی - آموزش - معاون - نخستین -

نظر شما در مورد : برگزاری نخستین دوره آموزشی کارشناسان نظارت بر تأسیسات گردشگری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها