در پی گسترش تفکر اصولگرایی در همه اقشار باشید/ از لایق‌ها و شایستگان حمایت کنید

تاریخ انتشار : یکشنبه 07 آذر 1395 - ساعت : 15:44

کد مطلب: 10835 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه بندپی شرقی در دیدار با شورای مشورتی اصولگرایان شهرستان بابل:

در پی گسترش تفکر اصولگرایی در همه اقشار باشید/ از لایق‌ها و شایستگان حمایت کنید

اختصاصی مازندشورا: من با تمام توان در خدمت شما و هر حرکت ولایی هستم. نقش شما بسیار کلیدی است زیرا که گزیدن نخبگان و معرفی به مردم بعهده شماست و بندگان صالح خدا دو ویژگی مهم دارند: بنده ناب خدا هستند و اینکه تخصص دارند، تعهد و تخصص با هم بسیار مهم است

اختصاصی مازندشورا: جمعه پنجم آذر ماه 1395 اعضا شورای مشورتی اصولگرایان شهرستان بابل با حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا پوررمضان امام جمعه محترم بندپی شرقی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار اعضا شورای مشورتی اصولگرایان ضمن تبیین دیدگاهها و رسالت تشکیلاتی خود در چارچوب نظام و ولایت امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای از زحمات و تلاشهای امام جمعه محترم و مواضع شجاعانه و حکیمانه ایشان در جهت دفاع از ارزشهای انقلاب و اسلام تقدیر و تشکر نمودند.

 امام جمعه بندپی شرقی افزود: خدا را شاکریم اصولگرایانی هستند که به خواب غفلت نرفتند و بیدارند و دارای حرکتند و ان شاالله حرکت شما توسعه یابد و ترقی نماید.

وی در ادامه بیان کرد: در پی گسترش و توسعه تفکر اصولگرایی در همه بخشها و اقشار باشید و باید در همه حال تقوی داشت چه در موفقیت و چه در عدم موفقیت. من با تمام توان در خدمت شما و هر حرکت ولایی هستم. نقش شما بسیار کلیدی است زیرا که گزیدن نخبگان و معرفی به مردم بعهده شماست و بندگان صالح خدا دو ویژگی مهم دارند: بنده ناب خدا هستند و اینکه تخصص دارند، تعهد و تخصص با هم بسیار مهم است.

 

هم باید تعهد داشت و هم تخصص و رای شما تاثیر گذار است

حجت الاسلام والمسلمین پور رمضان امام جمعه محترم بندپی شرقی در دیدار اعضا شورای مشورتی اصولگرایان شهرستان بابل گفت: باید انتخاب بر اساس تعهد و هم تخصص باشد نه بر اساس لابی گری و رابطه، کسانی باید در عرصه قرار بگیرند که هم بصیرت و هم دیانت داشته باشند و کارآزموده باشند. نباید کم فروشی کرد و باید یاد خدا بود و خدا را در همه حال ناظر بر اعمال خود دانست لذا مسئولیت مهم شماست که از لایقها و شایستگان حمایت کنید و تقوی سیاسی و بصیرت داشته باشید زیرا که رای شما قطعا در جامعه تاثیرگذار است.

وی ضمن تبریک ایام بسیج عنوان داشت: کسی میتواند از بسیج دم بزند که خود بسیجی باشد تابع رهبری بوده بصیرت داشته باشد و بموقع و به میزان کار انجام دهد و بموقع در صحنه باشد. بصیرت مورد تاکید حضرت آقاست، بصیرت داشته باشید. شما جزو خواص هستید و باید بصیرت داشته باشید.

حجت الاسلام پوررمضان در انتها افزود: شب عاشورا حضرت زینب به امام فرمودند جمعیت شما که است که امام حسین(ع) فرمودند امشب دو لشگر می آیند. آخر شب حبیب ابن مظاهر و مسلم ابن اوسجه آمدند و امام فرمودند اینها دو لشگرند، امروز شما باید مانند حبیب ابن مظاهر و مسلم ابن اوسجه هر کدام یک لشگر باشید. کار جناب عمار شفاف سازی و بصیرت زایی بود، شما شفاف سازی و بصیرت افزائی و بصیرت زایی و هدایت جامعه را به عهده دارید بنابراین مانند عمار بصیرت زایی نمایید.

گزارش: شهریار شیرخانی سخنگوی اصولگرایان شهرستان بابل

مطلب مرتبط:

امام جمعه بابلکنار در دیدار با شورای مشورتی اصولگرایان بابل:
حرکت اصولگرایان با برنامه باشد/ اگر می‌خواهید کسی را انتخاب نمائید باید انقلابی باشد/ نباید اشتباهات گذشته تکرار شود


برچسب ها : #بندپی شرقی #امام جمعه بندپی شرقی #پوررمضان #اصولگرایان بابل #اصولگرایان مازندران #دیدار اصولگرایان #اصولگرایان در انتخابات


در پی گسترش تفکر اصولگرایی در همه اقشار باشید/ از لایق‌ها و شایستگان حمایت کنید

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : در پی گسترش تفکر اصولگرایی در همه اقشار باشید/ از لایق‌ها و شایستگان حمایت کنید

*

*


X https://sport45.site/