مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10838 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 آذر 1395 -ساعت : 16:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برآورد خسارت اولیه 20 میلیارد ریالی به حوزه برق آمل در بحران برف

رئیس اداره برق آمل خبر داد

برآورد خسارت اولیه 20 میلیارد ریالی به حوزه برق آمل در بحران برف

مازندشورا: رئیس اداره برق شهرستان آمل از برآورد خسارت اولیه 20 میلیارد ریالی به حوزه برق این شهرستان طی بارش برف اخیر خبر داد.

مازندشورا:محمد مهدی گرائیلی‌افرا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: بارش شدید برف که اواخر هفته گذشته به زمین نشست باعث بروز خسارت‌های زیاد شد.

وی افزود: بارش برف روز چهارشنبه و پنج‌شنبه گذشته نه تنها به حوزه برق بلکه به دیگر حوزه‌ها آسیب جدی زد.

رئیس اداره برق آمل با بیان اینکه پس از بارش شدید برف و بحرانی شدن آن نیروهای متخصص و عملیاتی از شهرهای مختلف مازندران و استان تهران وارد شهرستان آمل شدند و برای برقراری برق در مناطق مختلف اقدامات لازم را در دستور کار قرار دادند.

این مسؤول اضافه کرد: معاون شرکت توانیر کشور به همراه مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران و معاونان این شرکت از نزدیک بر روند فعالیت‌ها نظارت داشتند.

گرائیی‌افرا بیان کرد: بخشی از قطعی حوزه برق به سنگینی شاخ و برگ درختان و سقوط آن به روی سیم‌ها و کابل‌ها باز می‌گردد هر چند در زمینه مهیا شدن زیرساخت‌های لازم هم باید توجه بیشتری شود.

وی با اعلام اینکه پس از نخستین لحظات بارش سنگین برف وارد مناطق آسیب دیده شدیم، خاطرنشان کرد: کارشناسان، مأموران و پیمانکاران این مجموعه تمام توان خود را برای برطرف کردن مشکلات مردم گذاشتند.

رئیس اداره برق آمل گفت: تاکنون با برآورد اولیه بیش از 20 میلیارد ریال به تأسیسات، اتصالات و شبکه‌های حوزه برق آمل خسارت جدی وارد شد.

انتهای پیام/86012/ن20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اداره - اینکه - مختلف - مازندران - مناطق - گذشته - شهرستان - برآورد - خسارت - اولیه - میلیارد -

نظر شما در مورد : برآورد خسارت اولیه 20 میلیارد ریالی به حوزه برق آمل در بحران برف

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها