مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10839 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 آذر 1395 -ساعت : 16:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
زیرساخت‌های شهرستان آمل در حد امکانات روستایی است

امام جمعه آمل:

زیرساخت‌های شهرستان آمل در حد امکانات روستایی است

مازندشورا: امام جمعه آمل با اشاره به اینکه قطعی آب به همراه قطعی برق انجام شد، گفت: خواسته‌های مردم باید با زیرساخت‌های مناسب برآورد شود هر چند امروزه زیرساخت‌های شهرستان آمل در حد امکانات روستایی است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، حجت‌الاسلام سید جلیل مرتضوی بعد از ظهر امروز در هشتمین جلسه شورای اداری این شهرستان، اظهار کرد: خون شهدا اقتدار، امنیت، ابهت و عزت را برای کشورمان به ثمر آورده است.

وی با اعلام اینکه شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم از درس‌آموختگان مکتب اهل بیت و امامان بودند، افزود: مردم ولی‌نعمت‌های ما هستند و در بحران برف گذشته گله‌مندی زیادی توسط آنها از عملکرد مسؤولان ایجاد شد.

امام جمعه آمل با بیان اینکه باید همیشه گلایه‌های مردم را توجه کرد و سیاسی عمل نکرد، تصریح کرد: برف در آمل و مازندران خسارت‌های سنگینی به بار آورد و جای تأسف دارد که خسارت‌های مازندران به صورت دقیق مورد توجه مدیران کشوری قرار نگرفته است.

این مسؤول یادآور شد: مردم در بخش‌های مختلف شهرستان آمل سه شبانه‌روز آب و برق نداشتند و گاز هم با نوسانات زیادی همراه بود.

مرتضوی با اعلام اینکه مردم کاستی‌ها را می‌بینند و قضاوت می‌کنند، اظهار کرد: چرا رئیس جمهور نماینده ویژه‌ای برای بررسی خسارت در مازندران اعزام نکرده است.

وی با بیان اینکه برای قطعی سخنرانی یک فرد در مشهد بنا به دلایلی از سوی رئیس جمهور دو نفر مأمور شدند، خاطرنشان کرد: باید زیرساخت‌های شهر به درستی مهیا شود زیرا بدون زیر ساخت مهیا نمی‌توان دست به کار زد.

امام جمعه آمل با اشاره به اینکه قطعی آب به همراه قطعی برق انجام شد، افزود: خواسته‌های مردم باید با زیرساخت‌های مناسب برآورد شود هر چند امروزه زیرساخت‌های شهرستان آمل در حد امکانات روستایی است.

این مسؤول با تأکید بر اینکه یک مدیر استانی چگونه در رسانه جمعی حین قطعی برق حرف از برقراری آن می‌زند، یادآور شد: گلایه‌ها و نارضایتی‌های مردم همیشه به حق است و مسؤولان باید واقعیت‌ها را به مدیران بالادست ارائه دهند تا مشکلات برطرف شود.

مرتضوی با بیان اینکه نانوایی‌ها در بحران برف خدمات مطلوبی ارائه کردند، گفت: مدیران و مسؤولان شهری در حد توان و ظرفیت به فعالیت پرداختند.

وی با گرامیداشت هفته بسیج ادامه داد: بسیج در همه تاریخ جاویدان و ماندگار است و قطاری در حال حرکت و ترقی محسوب می‌شود.

امام جمعه آمل با گرامیداشت هفته وقف، گفت: وقف سنت حسنه و ماندگار است که برای همیشه واقف زنده بوده و خیر و برکت را به همراه دارد.

انتهای پیام/86012/ن30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - شهرستان - زیرساخت‌های - همیشه - مدیران - همراه - مازندران - مسؤولان - مرتضوی - امکانات - یادآور - جمهور - ارائه - ماندگار - گرامیداشت - مسؤول - روستایی - زیادی - بحران - اعلام - اظهار - خسارت‌های - افزود -

نظر شما در مورد : زیرساخت‌های شهرستان آمل در حد امکانات روستایی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها