مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10843 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 آذر 1395 -ساعت : 17:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دشمن به‌دنبال تحریف تاریخ انقلاب است/ اهل‌بیت امام حسین(ع) مانع تحریف قیام کربلا شدند

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه کربلا:

دشمن به‌دنبال تحریف تاریخ انقلاب است/ اهل‌بیت امام حسین(ع) مانع تحریف قیام کربلا شدند

مازندشورا: مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه جنگ دشمن تحریف تاریخ انقلاب اسلامی است، گفت: اهل‌‌بیت امام حسین‌(ع) مانع تحریف قیام کربلا شدند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام یدالله غلامی بعد از ظهر امروز در همایش پژواک ندای حضرت زینب(س) که در حسینیه عاشقان کربلا برگزار شد، اظهار کرد: انقلابی که در زمینه انقلاب عاشورا شکل گرفته باشد مانند انقلاب اسلامی ماندگار است.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه کربلا خطاب به خانواده‌های شهدای مدافع حرم مبنی بر اینکه همسر و فرزندان شما برای صیانت از حرم حضرت زینب(س) به شهادت رسیدند، افزود: شهدای مدافع حرم در ردیف محافظان حضرت زینب(س) قرار دارند و این مایه خرسندی است.

این مسؤول با اشاره به اینکه مدافعان حرم به اهداف و آرمان‌های سید و سالار شهدا اقتدا کردند، اضافه کرد: امام حسین‌(ع) و امام حسن‌(ع) حافظ حضرت زینب‌(س) بودند و اجازه نمی‌داند حرامیان به خواهرشان جسارت کنند شهدای مدافع حرم هم از حریم اهل‌بیت(ع) صیانت کردند و به شهادت رسیدند.

غلامی هدف از قیام عاشورا را تبیین اسلام ناب پیامبر(ص) دانست و گفت: اسلام در زمان ابا‌عبدالله الحسین(ع) اسلام بنی‌امیه‌ای بود و امام حسین(ع) برای افشاگری خاندانی قیام کرد که مقابل پیامبر(ص) ایستادند.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران، با بیان اینکه برخی بعد از انقلاب چهره انقلابی به خود گرفتند اینان نفوذی‌هایی بودند که با امام نبودند، افزود: لازم است شما بانوان زینبی به دهان افرادی بکوبید که با ولایت همراه نیستند.

این مسؤول با اشاره به اینکه انقلاب‌ها دارای دو چهره خون و پیام است، تصریح کرد: شهدا چهره اول قیام را با شهادت خود نشان دادند.

غلامی چهره دوم انقلاب را پیام‌رسانی انقلاب دانست و ادامه داد: پیام‌رسانان انقلاب باید فلسفه قیام را بدانند و اهداف شهدا را بشناسند.

وی پیام‌رسانی انقلاب را سخت‌تر از شهادت دانست و خاطرنشان کرد: امام زمان(عج) نیازمند پیام‌رسانی شهدا هست.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران خطاب به خانواده‌های شهدا، اظهار کرد: در اجرای رسالتی که به شما واگذار شد ممکن است نااهلان به شما زخم‌زبان بزنند باید صبور باشید و به حضرت زینب(س) اقتدا کنید.

این مسؤول با بیان اینکه دشمنان دین اسلام تلاش می‌کنند تا حساسیت ما را نسبت به شهدا کم کنند، افزود: برای پیام‌رسانی انقلاب همسر و فرزندان شهدا باید صبر پیشه کرده و ایستادگی کنند.

غلامی با اشاره به اینکه دشمن در صدد آن است تا واقعیت‌ها انقلاب را تحریف کند، گفت: دهه چهارم انقلاب اسلامی رو به پایان است و جنگ‌های مختلف را بعد از هشت سال دفاع مقدس متحمل شدیم.

وی با بیان اینکه بعد از دوران دفاع مقدس دشمن جنگ فرهنگی را علیه انقلاب پیش گرفت و ما با رشادت تمام این مرحله را پشت سر گذاشتیم، افزود: دوران اصلاحات جنگ اعتقادی شروع شد در این مرحله قرآن را مورد حمله قرار دادند، عاشورا را ریشه در خشونت دانستند و ما از این مرحله هم گذر کردیم.

 مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران اظهار کرد: حال دشمن جنگ تحریف تاریخ انقلاب را در پیش گرفته که نباید اجازه دهیم در این مرحله نیز به مقصود خود برسد.

این مسؤول با بیان اینکه دشمن در ابتدای سال تحصیلی دانشگاه‌ها موضوعاتی را مبنی بر اینکه انقلاب ما ضد‌آمریکایی نبود را مطرح کردند، گفت: عده‌ای گفتند امام راحل در قالب نامه با آمریکا مکاتباتی داشته در حالی‌که این موضوع تحریف شده است امام نامه آمریکا را آنقدر بی‌ارزش دید که جواب نداد.

وی با اشاره به اینکه در قیام عاشورا امام حسین(ع) می‌دانست اگر اهل‌بیتش را به جنگ نمی‌آورد پیام‌رسانی عاشورا و قیام کربلا ممکن نبود، گفت: اگر کاروان سیدالشهدا(ع) در قیام کربلا نبودند قیام عاشورا تحریف می‌شد.

به گزارش فارس، در همایش پژواک حضرت زینب(س) که به مناسبت هفته بسیج از سوی بسیج خواهران برگزار شد از خانواده‌ها شهدای مدافع حرم و فرزندان نازدانه شهیدان مدافع حرم بلباسی، صحرایی، شیخ‌الاسلامی، بواس و رُجایی‌فر تجلیل شد.

انتهای پیام/86006/پ40/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انقلاب - اینکه - مسؤول - عاشورا - کربلا - تحریف - مدافع - پیام‌رسانی - نمایندگی - افزود - اشاره - اسلام - غلامی - مرحله - شهادت - شهدای - ولی‌فقیه - مازندران - کربلای - دانست - فرزندان - اظهار - گزارش - همایش - نبودند - پژواک - دادند - آمریکا - تاریخ - دوران - اهل‌بیت - برگزار - پیامبر - رسیدند - اسلامی - صیانت - گرفته - انقلابی - اجازه - اقتدا - اهداف - خانواده‌های -

نظر شما در مورد : دشمن به‌دنبال تحریف تاریخ انقلاب است/ اهل‌بیت امام حسین(ع) مانع تحریف قیام کربلا شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها