مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10850 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 آذر 1395 -ساعت : 21:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برنامه‌ریزی استکبار برای بر‌هم‌زدن بنیان خانواده ایرانی

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل مطرح کرد

برنامه‌ریزی استکبار برای بر‌هم‌زدن بنیان خانواده ایرانی

مازندشورا: جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل گفت: استکبارگران به‌دنبال بر‌هم‌زدن بنیان خانه و خانواده هستند پس باید با تمام وجود از این حریم دفاع کرده و در راه استحکام آن تلاش کنیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، بهروز عیسی‌زاده امشب در همایش "ما زنده‌ایم" ویژه بانوان بسیجی و ورزشکار به‌مناسبت هفته گرامی‌داشت بسیج، اظهار کرد: بسیج یکی از نیروهای بزرگی است که رابطه عمیق با خداوند و اهل‌بیت(ع) دارد و توکل بر خداوند از رمزهای مهم پیروزی‌اش با دست خالی مقابل استکبارگران است.

وی افزود: بانوان کشورمان در جنگ تحمیلی نقش‌آفرینی زیادی داشتند و امروزه نیز بانوان در عرصه‌های مختلف اجتماعی، ورزشی و دیگر میادین نقش مهمی ایفا می‌کنند.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل با اعلام اینکه بانوان کشورمان از اهل‌بیت(ع)، معصومان و بانوانی مانند حضرت زینب‌(س) درس آزادگی و دشمن‌ستیزی آموختند، تصریح کرد: این بانوی بزرگ اسلام در ترویج و تبلیغ نهضت عاشورا نقش عظیمی داشت و با یک سخنرانی و خطبه همه تاج و تخت یزیدیان را بر هم زد.

*نگاه اسلام به زن از نگاه جوامع غربی و شرقی به‌دور است

این مسؤول با اشاره به اینکه نگاه اسلام به زن در جامعه بسیار ارزشمند است و نه از دیدگاه غربی‌ها و نه از دیدگاه شرقی‌ها به زن نگاه می‌کند، گفت: امروزه حفظ حریم خانواده، گرم کردن محیط خانواده و استحکام بنیان آن توسط زنان جامعه مهم است.

عیسی‌زاده یادآور شد: هم‌اکنون زنان جامعه آگاه، با بصیرت، دشمن‌ستیز و گوش به فرمان اوامر ولی امر مسلمین هستند و لحظه‌ای به غفلت نمی‌گذرانند.

وی با اعلام اینکه رهبر انقلاب اسلامی در دیدار بانوی مدال‌آور المپیکی اعلام می‌کنند که شما دل من و دل ملت ایران شاد کردید و با حجاب خود باعث این شادی شدید، بیان کرد: امروزه بانوان در میادین ورزشی با حجاب اسلامی تیر زهرآلودی به توطئه‌ها و نقشه‌های شوم استکبارگران می‌زنند.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل این شهرستان را مهد دین، اخلاق، ادب، فقه، سیاست و تاریخ دانست و یادآور شد: ورزشکاران آملی در میادین مختلف ورزشی با به اهتزاز درآوردن پرچم خوش‌رنگ کشورمان و طنین‌انداز کردن سرود ملی‌مان اقتدار و عزت را رقم می‌زنند.

*استکبارگران نابودی بنیان خانواده ایرانی‌ها را می‌خواهند

این مسؤول ادامه داد: زن و مادر ورزشکار ایرانی می‌تواند با عمل به دستورات دینی کاری کند که مایه مباهات شود زیرا امروزه استکبارگران تمام توان خود برای از بین بردن بنیان خانواده، بر‌هم‌زدن حجاب و عفاف به کار گرفته‌اند.

عیسی‌زاده با اعلام اینکه 3 هزار شهیده زن در دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تقدیم اسلام شدند، بیان کرد: شهیده طاهره هاشمی شیرزن آملی بود که در حماسه اسلامی ششم بهمن سال 1360 در سن کم تمام هستی خود را به کف گرفت و در مقابل کمونیست‌ها جانانه ایستادگی کرد.

وی با اعلام اینکه این شهیده به‌عنوان شهید شاخص در سال‌های گذشته مطرح بودند، ادامه داد: در نگاه اسلام تفاوت بین زن و مردم وجود ندارد و خداوند برترین افراد را باتقواترین آنها می‌داند.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل گفت: امروزه غرب و استکبار به‌دنبال بر‌هم‌زدن بنیان خانه و خانواده است پس باید با تمام وجود از این حریم دفاع کرده و در راه استحکام آن برآییم.

به گزارش فارس، همایش بصیرتی «ما می‌توانیم» ویژه بانوان بسیجی و ورزشکار این شهرستان به‌مناسبت هفته گرامیداشت بسیج با همکاری سپاه ناحیه آمل، اداره ورزش و جوانان، کانون بسیج ورزشکاران و اداره اوقاف و امور خیریه در سالن همایش‌های مرکز بصیرت آستان امام‌زاده ابراهیم(ع) این شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/86012/پ40/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خانواده - بانوان - اینکه - اعلام - امروزه - اسلام - بنیان - ناحیه - فرماندهی - اسلامی - شهرستان - جانشین - استکبارگران - ورزشی - شهیده - جامعه - میادین - کشورمان - عیسی‌زاده - خداوند - بر‌هم‌زدن - ورزشکار - بصیرت - یادآور - انقلاب - ورزشکاران - اداره - استکبار - ادامه - استحکام - می‌زنند - مسؤول - بسیجی - مختلف - به‌مناسبت - اهل‌بیت - همایش - بانوی - ایرانی - مقابل - گزارش - دیدگاه -

نظر شما در مورد : برنامه‌ریزی استکبار برای بر‌هم‌زدن بنیان خانواده ایرانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها