مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10853 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 آذر 1395 -ساعت : 23:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
زمان بازی والیبال معوقه کاله مازندران و شهرداری تبریز به‌زودی اعلام می‌شود

با تصمیم‌گیری مسؤولان سازمان لیگ فدراسیون والیبال

زمان بازی والیبال معوقه کاله مازندران و شهرداری تبریز به‌زودی اعلام می‌شود

مازندشورا: نماینده فدراسیون والیبال در لیگ برتر گفت: سازمان لیگ فدراسیون والیبال در مورد زمان بازی معوقه کاله و شهرداری تبریز تصمیم‌گیری کرده و زمان آن به تیم‌ها اعلام می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، بارش شدید برف طی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه گذشته نه تنها مشکلات زیادی در زندگی و معیشت مردم ایجاد کرد بلکه در بخش ورزشی نیز یک دیدار مهم لیگ برتر در آمل لغو شد.

در نخستین روز برفی هفته گذشته هفته هشتم دور رفت مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور جام شهدای منا با دیدار خانگی کاله مازندران و شهرداری تبریز در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) قرار بود برگزار شود که با نظر نماینده و ناظر فدراسیون والیبال بازی به زمان دیگری موکول شد.

با توجه به سرمای بیش از اندازه هوا، بارش سنگین برف و بروز مشکلات در تأمین برق سالن پیامبر اعظم (ص) دیدار دو تیم کاله مازندران و شهرداری تبریز با توجه به حضور دو تیم در محل مسابقه برگزار نشد.

این مهم با درخواست مسؤولان و بازیکنان دو تیم کاله و شهرداری تبریز به همراه موافقت سازمان لیگ فدراسیون والیبال انجام شد.

نماینده فدراسیون والیبال والیبال، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: نمی‌خواستیم دیدار دو تیم شهرداری و کاله در آمل لغو شود.

خلیل یگانه‌مجد افزود: می‌خواستیم دیدار هفته هشتم لیگ برتر بر اساس برنامه فدراسیون والیبال در ساعت مورد نظر به میزبانی آمل برگزار شود هر چند دو تیم در محل مسابقه حاضر بوده و آمادگی لازم برای آغاز بازی را داشتند.

وی با اعلام اینکه شرایط نامساعد جوی و بارش برف، کاهش دمای هوا طی بارش برف از روز قبل بازی در مازندران و قطعی برق قبل آغاز بازی باعث این تصمیم شد، بیان کرد: بارش شدید برف قطع شدن آب، برق و گاز را منجر شده و شرایط برای برگزاری مسابقه ایجاد نشده بود.

نماینده فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: اگر بر اساس قوانین و آئین‌نامه سازمان لیگ فدراسیون والیبال در مورد این بازی تصمیم‌گیری می‌شد باید 24 ساعت بعد دیدار هفته هشتم به میزبانی کاله مازندران برگزار می‌شد ولی بر اساس کارشناسی‌های انجام شده در 24 ساعت آینده هم امکان برگزاری این دیدار مقدور نبود.

این مسؤول تصریح کرد: با پیشنهاد مسؤولان دو تیم و توافق آنها مبنی بر مهیا شدن شرایط جوی برای بازی دو تیم، فدراسیون والیبال و سازمان لیگ هم نظر موافق داشتند.

یگانه‌مجد بیان کرد: بازی دو تیم در زمان مناسب با توافق مسؤولان آنها در آینده دوباره به میزبانی آمل برگزار می‌شود و سازمان لیگ فدراسیون والیبال در مورد زمان بازی معوقه کاله و شهرداری تبریز تصمیم‌گیری کرده و زمان آن به تیم‌ها اعلام می‌شود.

انتهای پیام/86012/آ ۳۰/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : والیبال - فدراسیون - دیدار - شهرداری - برگزار - تبریز - مازندران - مسؤولان - شرایط - تصمیم‌گیری - میزبانی - اعلام - مسابقه - نماینده - آینده - توافق - یگانه‌مجد - می‌شد - برگزاری - داشتند - ایجاد - خبرگزاری - معوقه - شهرستان - گذشته - ورزشی - مشکلات - پیامبر -

نظر شما در مورد : زمان بازی والیبال معوقه کاله مازندران و شهرداری تبریز به‌زودی اعلام می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها