مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10854 -تاریخ انتشار : دوشنبه 08 آذر 1395 -ساعت : 00:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بهره‌مندی اعضای کانون پرورش فکری فریدونکنار از سینما کودک

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان فریدونکنار خبر داد

بهره‌مندی اعضای کانون پرورش فکری فریدونکنار از سینما کودک

مازندشورا: مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان فریدونکنار از بهره‌مندی اعضای این کانون از سینما کودک در این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:سید محمد حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: کتاب در خدمت دانایی جامعه است و اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان فریدونکنار نیز با همین شعار هفته کتاب را در منطقه گرامی داشتند.

وی افزود: ویژه برنامه هفته کتاب با عنوان کتاب در خدمت دانایی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فریدونکنار با حضور دانش آموزان مدرسه ریحانةالنبی به اجرا در آمد.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان فریدونکنار تصریح کرد: در این برنامه فرهنگی کتاب محور دانش‌آموزان به بازدید از بخش‌های مختلف کانون پرداختند و از کارگاه‌های نقاشی و سفال، نمایشگاه دستاورد‌ها، نمایشگاه و فروشگاه کتاب، سالن کتابخانه کودک و سینما کودک دیدن کردند.

حسینی ادامه داد: نحوه فعالیت‌های مختلف تحت کتاب از مطالعه تا تولید آثار و فرآیندهای جانبی برای دانش‌آموزان و مربیان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان شهرستان فریدونکنار بازدید کننده تشریح می‌شود.

وی کتاب را یار مهربان اقشار جامعه دانست و بیان کرد: به دنبال ترویج و تبلیغ شعارهای ایران می‌خواند، کتاب در خدمت دانایی، کتاب بالی برای بالندگی، ما کتاب می‌خوانیم، بخوانیم و ببخشیم و بخوان و ببخش، در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان شهرستان فریدونکنار هستیم.

حسینی کتاب را محصولی محوری در خدمت دانایی دانست و خاطرنشان کرد: از کتابخوانان و سفیران کتاب بر‌تر شهرستان فریدونکنار تقدیر شده است.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان فریدونکنار بیان کرد: اهدای کتاب از طرف کانون فریدونکنار به کتابخانه مسجد حضرت ولیعصر (عج) شهرستان انجام شده که در مسیر تحقق شعار و هدف بخوان و ببخش بوده است.

وی افزود: ضمن برگزاری نشست صمیمی با موضوع کتاب، بیش از 60 جلد کتاب از طرف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فریدونکنار به کتابخانه کانون فرهنگی هنری موعود مسجد حضرت ولیعصر (عج) و اعضای آن اهدا شده است.


حسینی با اشاره به اینکه به همت کانون پرورش فکری و همکاری آموزش و پرورش کارگاه نویسندگی در مدرسه دخترانه شهیدان کارگران برگزار شد، اظهار کرد: در ادامه برنامه‌ها با شعار کتاب در خدمت دانایی، کارگاه تخصصی نویسندگی و دیدار با نویسنده معروف کودک و نوجوان کشور عباس جهانگیریان برگزار شده است.

وی ادامه داد: این کارگاه تخصصی یک‌روزه که به همت کانون پرورش فکری فریدونکنار و با همکاری اداره آموزش و پرورش در مدرسه فاطمه زهرا (س) فریدونکنار با حضور دختران کتابخوان و نویسنده برگزار شد، با استقبال خوب شرکت کنندگان و مربیان حاضر در این نشست صمیمی رو به رو شده است.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان فریدونکنار با بیان اینکه از این نویسنده موفق کشورمان تاکنون بیش از 40 اثر مختلف در حوزه کودک و نوجوان به چاپ رسیده است، تصریح کرد: این استاد دانشگاه در جمع نوجوانان مشتاق کتاب و نویسندگی از مراحل مختلف نگارش سخن گفته و به مواردی همچون ایده یابی، پردازش، پژوهش و فراز و فرود نگارش اشاره کرده است.

حسینی گفت: عباس جهانگیریان عضو شورای نویسندگان کودک و نوجوان کشور است که از میان نوشته‌های وی می‌توان به فیلم نامه معروف دریا و هامون، پسر نان و نمک، توران تور و سایه هیولا اشاره کرد.

انتهای پیام/86022/صا40


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فریدونکنار - کانون - پرورش - نوجوان - کودکان - شهرستان - حسینی - دانایی - مختلف - اعضای - کارگاه - کتابخانه - ادامه - اشاره - نویسندگی - برگزار - نویسنده - مدرسه - نوجوانان - همکاری - اینکه - نگارش - جهانگیریان - آموزش - صمیمی - تخصصی - معروف - مربیان - برنامه - تصریح - افزود - جامعه - سینما - فرهنگی - دانش‌آموزان - دانست - بخوان - اظهار - نمایشگاه - بازدید - ولیعصر -

نظر شما در مورد : بهره‌مندی اعضای کانون پرورش فکری فریدونکنار از سینما کودک

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها