مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10856 -تاریخ انتشار : دوشنبه 08 آذر 1395 -ساعت : 02:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام‌ جمعه موقت غرب تهران:

برخی‌ها همچنان چشمشان به‌ طرف دشمن است/آمریکا جرأت چپ نگاه کردن به ایران را ندارد

مازندشورا: امام‌ جمعه موقت غرب تهران گفت: امروز برخی‌ها دست و چشمشان برای نان به دستان کثیف ترامپ است و همچنان چشمشان به‌ طرف دشمن است.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان سیمرغ، حجت‌الاسلام عبدالله محمددوست یکشنبه‌شب در بیستمین یادواره 150 شهید این شهرستان با محوریت سرداران و 13 شهید روستای رکن‌کلا، اظهار کرد: نام ایرانی درگذشته چه جایگاهی داشت و امروز چه جایگاهی دارد، روزی در این مملکت متفقین برای پایان جنگ جهانی در تهران جلسه برگزار کردند اما شاه ایران را راه ندادند.

وی با اشاره به اینکه روزی دشمن با تمام توان دنیا به کشور حمله کرد، ادامه داد: سه‌ صدام ادعا می‌کرد سه روزه در تهران است و بر روی دیوارهای خرمشهر نوشت که آمدیم تا بمانیم، ماندن اما زیر این نوشته‌ها جنازه‌های بعثی وجود داشت؛ در این جنگ هشت‌ ساله تمام دنیا حضور داشتند و امکانات خود را در اختیار صدام قرار دادند تا بساط نظام را جمع کند.

کارشناس قضایی حوزه ریاست قوه‌ قضاییه اضافه کرد: زمانی بر این مملکت گذشت که تا 300 متر مرزهای ما مورد تجاوز قرار گرفت و حتی تهران هم امنیت نداشت، یک روز ایرانی اعتبار نداشته و در هیچ‌ یک از معادلات دنیا تأثیری نداشت؛ اما امروز در جایی قرار داریم که جبهه‌های جنگمان به انتهای خاورمیانه منتقل‌ شده است.

محمددوست تبیین کرد: یک روز حزب‌الله فقط در «ضایحه لبنان» بود اما کم‌کم مجلس را گرفت بعداز آن نخست‌وزیری را و امروز رئیس‌جمهور لبنان برگزیده حزب‌الله است و آمریکا بعد از یک سال و نیم تلاش نتوانست رئیس‌جمهور مورد نظر خود را در لبنان حاکم کند.

وی با اشاره به اینکه روزی رژیم بعث عراق قصد تجاوز و گرفتن امنیت کشور را داشت اما فرزندان امام راحل مردانه ایستادند و اجازه ندادند و امروز می‌بینیم یکی از خیابان‌های اصلی بغداد به نام امام خمینی(ره) است، بیان کرد: مرز جنگ ما به برکت فرزندان غریب ما و مدافعان حرم به منتهی‌الیه خاورمیانه رفته است.

امام‌ جمعه موقت غرب تهران افزود: رهبر معظم انقلاب فرمودند «اگر در سوریه نمی‌جنگیدیم امروز باید در همدان و کرمانشاه به مقابله با داعش می‌پرداختیم»، مگر دو سال گذشته که داعش موصل را گرفتند در فیلم‌های خود عنوان نکردند که به سمت امام رضا(ع) می‌رویم تا خراب کنیم.

*‌ گروهک تروریستی داعش برای ایران آمده بود

این مسؤول با تأکید بر اینکه داعش برای ایران آمده بود و عراق و سوریه برای آن‌ها کاری نداشته است، اظهار کرد: دزدان خبیثی که با ادعای واهی می‌گویید فرزندان ایران اسلامی برای پول به جنگ می‌روند، چندین برابر این پول‌ها را می‌دهیم شما فرزندانتان را به سوریه بفرستید.

محمددوست ادامه داد: آن افرادی که در فتنه سال 88 شعار «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» سر می‌دادید امروز که ایران به خطر افتاده، کدامتان برای دفاع رفتید؟

امام‌ جمعه موقت غرب تهران با اشاره به اینکه امروز نام ایران تمام معادلات سیاسی و اقتصادی دنیا را به‌هم‌ریخته است، تأکید کرد: جوان ایرانی با غرور سر خود را بالا نگه دارد و با عزت بگوید امروز ما به دنیا درس مبارزه دادیم.

این مسؤول افزود: زره محکم خداوند، جهاد است و هر کسی جهاد کند عزت‌مند می‌شود، جهاد تنها شهادت در راه خدا نیست، جهاد آن جنگی است که مجاهد در رکاب امام حق و به اذن امام حق بجنگد.

محمددوست با بیان اینکه ملتی که پای امامش بایستد خداوند به آن ملت عزت می‌دهد، تصریح کرد: امنیت برای داشتن تانک و سلاح نیست، چراکه وقتی بوی رهبر و ولی در جامعه باشد آن جامعه امنیت پیدا می‌کند.

وی با اشاره به حادثه منا در سال گذشته و شهادت بیش از 400 نفر از زائران کشورمان، بیان کرد: بعد از این حادثه عربستان به هیچ‌ کس پاسخ نداد و حتی 35 شهید ما را هم دفن کردند، اما وقتی رهبر معظم انقلاب در پایگاه نیروی دریایی نوشهر فرمودند: «اندک بی‌احترامی به حجاج ایرانی و همچنین عمل نکردن دولت عربستان به وظایف خود در قبال بدن‌های مطهر، موجب عکس‌العمل ایران می‌شود» کمتر از هشت ساعت عربستان برای برگرداندن پیکرهای شهدای منا اقدامات لازم را انجام داد و حتی 35 شهیدی که دفن کرده بودند را برگرداند.

*‌ استراتژی امام راحل استراتژی عاشورا

امام‌ جمعه موقت غرب تهران با تأکید بر اینکه استراتژی امام راحل استراتژی عاشورا بوده و امام راحل تنها شخصی بود که گفت شاه باید برود، تصریح کرد: امام(ره) فرموده بودند که حکومت برای حزب‌الله است و با استراتژی عاشورا، امام راحل انقلاب و دفاع مقدس را پیروز کرد.

این مسؤول، دلیل افزایش فحشا و منکر در جامعه را کنار گذاشته شدن نماز دانست و تصریح کرد: فحشا به خاطر بی‌نمازی است و نمازها هم حقیقت خود را از دست‌ داده و به همین خاطر دنیاپرستی و اشرافی‌گری رواج پیدا کرده است.

محمددوست اضافه کرد: شیعه با نماز خواندن پاک می‌شود، با زیارت عاشورا خواندن با استراتژی مقاومت آشنا می‌شود و با «زیارت جامعه» خواندن می‌فهمد پای کدام امام باید بایستد.

وی با اشاره به اینکه زیارت عاشورا مرزبندی‌ها را با دشمن روشن می‌کند، تصریح کرد: امروز تا انتهای خاورمیانه پیش رفتیم و نوک پیکان به سمت آمریکا است، آمریکا جرأت نمی‌کند در خاورمیانه حضور داشته باشد.

امام‌ جمعه موقت غرب تهران افزود: امروز کسانی که دست و چشمشان برای نان به دستان کثیف ترامپ است، همچنان چشمشان به‌ طرف دشمن است.

*‌ باید به داخل و جوانان کشور اطمینان کنیم

این مسؤول با بیان اینکه باید به داخل و جوانان کشور اطمینان کنیم و به دنبال پول آمریکا نباشیم، اظهار کرد: کشوری که به روزه عادت دارد و اهل رمضان و محرم است، دلار آمریکایی نمی‌خواهد.

محمددوست ادامه داد: ما امروز از آمریکا نگرانی نداریم، چراکه جرأت چپ نگاه کردن به کشور را ندارد، اما نگرانی ما از داخلی‌ها است ما یادمان نرفته که دشمن در حد ریاست جمهوری کشور کار کرد و بنی‌صدر خائن رئیس جمهور کشور شد.

وی تأکید کرد: رژیم صهیونیستی 50 سال نتوانست سوریه و جبهه مقاومت را بشکند، اما در چهار سال نفوذی‌ها با الله‌اکبر گفتن سوریه را از بین بردند.

*‌ پای هر صندلی مدیریتی کشور خون بیش از 30 شهید ریخته شده

امام‌ جمعه موقت غرب تهران با اشاره به اینکه در کشوری که سه فرزند خانواده بیکار هستند و 8 هزار میلیارد تومان پول بین 32 نفر بدون هیچ سندی توزیع می‌شود، جنایت و نفوذ است، تأکید کرد:  در این کشور 11 هزار و 500 صندلی مدیریتی است و پای هر صندلی خون بیش از 30 شهید ریخته شده است.

محمددوست در پایان متذکر شد: اسلام در عقبه خود اسپانیا را جزو زیرمجموعه خود داشته، اما با فحشا، اسلام را شکستند و عقب راندند، امروز هم نباید از فضای مجازی، ماهواره و تلگرام غافل شد.

انتهای پیام/86036/ذ40


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امروز - اینکه - تهران - محمددوست - اشاره - آمریکا - امام‌ - استراتژی - سوریه - تأکید - عاشورا - لبنان - تصریح - ایرانی - مسؤول - امنیت - خاورمیانه - جامعه - حزب‌الله - افزود - عربستان - انقلاب - انتهای - فرزندان - زیارت - اظهار - چشمشان - خواندن - صندلی - ادامه - می‌کند - مقاومت - اسلام - چراکه - ریخته - مدیریتی - کشوری - نگرانی - جوانان - اطمینان - حادثه - نتوانست - پایان - ندادند - ریاست - مملکت - جایگاهی - همچنان - ندارد - شهرستان - اضافه - تجاوز - گذشته - خداوند - شهادت - فرمودند - رئیس‌جمهور - نداشته - معادلات - بایستد -

نظر شما در مورد : برخی‌ها همچنان چشمشان به‌ طرف دشمن است/آمریکا جرأت چپ نگاه کردن به ایران را ندارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها