مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10886 -تاریخ انتشار : دوشنبه 08 آذر 1395 -ساعت : 18:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شناسایی 6 وقف جدید با اعتبار 12 میلیارد ریال

رئیس اداره اوقاف بابلسر و فریدونکنار خبر داد

شناسایی 6 وقف جدید با اعتبار 12 میلیارد ریال

مازندشورا: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بابلسر و فریدونکنار گفت: از ابتدای امسال تاکنون 6 وقف جدید در 2 شهرستان بابلسر و فریدونکنار با اعتبار 12 میلیارد ریال شناسایی شده است.

مازندشورا:حجت‌الاسلام مهدی یوسف‌تبار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابلسر اظهار کرد: دو شهرستان بابلسر و فریدونکنار در مجموع دارای 300 مسجد، حسینیه، تکیه، فاطمیه، زینبیه و اماکن مذهبی است.

وی با اشاره به تعداد 20 بقاع متبرکه در دو شهرستان بابلسر و فریدونکنار تعداد موقوفات این دو شهرستان را 436موقوفه و تعداد رقبات را یک‌هزار و 100 رقبه اعلام کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بابلسر و فریدونکنار در ادامه با اشاره به شناسایی هشت وقف جدید در سال گذشته تعداد موقوفات شناسایی شده در سال جدید را 6 موقوفه با اعتبار 12 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: فعالیت عمرانی این اداره در سطح دو شهرستان در پنج امام‌زاده که یک امام‌زاده مربوط به شهرستان بابلسر و چهار امام‌زاده در شهرستان فریدونکنار می‌باشد در حال اجرا است.

وی در پایان دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم و غبارروبی مزار شهدا، محفل انس با قرآن، غبارروبی نمادین امام زادگان، دیدار با مبلغین و ائمه جمعه، دیدار با فرمانداران، بخشداران و بازدید از پروژه‌های عمرانی بقاع را از جمله برنامه‌های این اداره در هفته وقف برشمرد.

انتهای پیام/86010/ن20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بابلسر - شهرستان - فریدونکنار - تعداد - اداره - دیدار - شناسایی - امام‌زاده - غبارروبی - عمرانی - اشاره - اعتبار - میلیارد - اوقاف - موقوفات -

نظر شما در مورد : شناسایی 6 وقف جدید با اعتبار 12 میلیارد ریال

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها