مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10906 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 آذر 1395 -ساعت : 09:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری:

مصرف بنزین در روزهای برفی ساری به ۴.۳ میلیون لیتر رسید

مازندشورا: ساری - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: مصرف بنزین با تعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت سی ان جی در سه روز بحران سرما به حدود ۴.۳ میلیون لیتر رسید.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، حسینعلی طالبی صبح سه شنبه پس از بازدید از شهرهایی که دچار قطع گاز شده بودند در جمع کارکنان نواحی تابعه اظهار کرد: میانگین مصرف سه‌روزه بنزین در سطح شهرهای منطقه ساری حدود ۲.۷ میلیون لیتر است که در زمان افت و قطع گاز که منجر به تعطیلی جایگاه‌های عرضه سی ان جی شد به عددی بیش از چهار میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر تغییر پیدا کرد.

وی منطقه ساری را به‌عنوان یکی از مناطق موفق و توانمند در راستای ذخیره‌سازی و توزیع سریع انواع فرآورده مایع معرفی کرد و گفت: موفقیت در انجام به‌موقع سوخت‌رسانی در بحران اخیر در شناسایی و ارزیابی وضعیت‌های مشابه سالهای گذشته ازجمله بحران سرما و قطع گاز سال ۸۶ است.

وی در ادامه ضمن تقدیر از تلاش گران منطقه ساری در امر سوخت‌رسانی خاطرنشان کرد: حضور نیروی بسیجی و متخصص با همکاری تنگاتنگ راننده تانکرهای حمل سوخت در منطقه ساری موجب شده با برنامه در جهت مدیریت و کنترل بحران در هر ۲۴ ساعت حدود ۲۰۰ تانکر بنزین از انبار نفت ساری بارگیری و در مجاری عرضه تخلیه شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری با ابراز خوشحالی از پایان بحران زودهنگام سرما در مازندران، افزود: امید است با توجه به برودت هوا در ماه‌های آتی، همچون سال‌های گذشته هیچ مشکلی درامر سوخت‌رسانی نداشته باشیم.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - بحران - سوخت‌رسانی - میلیون - بنزین - گذشته - فرآورده -

نظر شما در مورد : مصرف بنزین در روزهای برفی ساری به ۴.۳ میلیون لیتر رسید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها