مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10907 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 آذر 1395 -ساعت : 09:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
عضو شورای اسلامی شهر نکا استعفا داد/ ورود بخشی به شورا

عضو شورای اسلامی شهر نکا استعفا داد/ ورود بخشی به شورا

مازندشورا: با پذیرش استعفای علی اصغر فضلی چورتی از سوی شورای اسلامی شهرنکا مقدمات ورود سومین عضو علی البدل این شورای اسلامی دوره چهارم به ساختمان جلسات شورای شهر راه خواهد یافت

مازندشورا: علی اصغر فضلی عضو شورای اسلامی شهر نکا امشب با ارسال تصویر نامه استعفای خود اعلام کرد : با توجه به اشتغال در بانک،امکان فعالیت همزمان در شورای برایم فراهم نیست و از این بابت از مردم عذرخواهی می کنم .

متن استعفای این عضو شورای اسلامی شهر نکا به شرح ذیل می باشد.

به نام خدا
ریاست محترم شورای شهرستان نکا
با سلام

احتراما اینجانب علی اصغرفضلی چورتی عضو شورای اسلامی شهر نکا با توجه به محدودیت اعمال شده از طرف بانک صادرات مبنی بر عدم همکاری با شورای شهر و همزمان بودن مسئولیت در بانک و عضو شورای شهر بودن ضمن عذر خواهی از مردم شریف شهرستان نکا استعفای خود را اعلام میدارم، با تقدیر و تشکر از مردم شهیدپرور نکا بابت هرگونه کوتاهی و قصور در انجام وظیفه عذرخواهی میکنم.
با تقدیم احترام
خدمتگزار علی اصغر فضلی چورتی

۵/۹/۶

دومین عضو ازنسوان نکابه جلسات شورای شهرراه می یابد

رئیس شورای اسلامی شهر نکا اعلام کرد :با پذیرش استعفای علی اصغر فضلی چورتی از سوی شورای اسلامی شهرنکا مقدمات ورود سومین عضو علی البدل این شورای اسلامی دوره چهارم به ساختمان جلسات شورای شهر راه خواهد یافت.

حسین پویا صبح امروز در گفتگوی تلفنی خود با نیکا خبر اعلام داشت : استعفای علی اصغر فضلی دریافت شد و در اولین جلسه شورای اسلامی مطرح خواهد شد.

او گفت: پس از تائید استعفای جناب فضلی فرمانداری شهرستان مکاتبات اداری و نیز دعوت از سرکار خانم بخشی انجام خواهد شد و برابر قانون با حضور اصحاب رسانه مراسم تحلیف خانم بخشی برگزار خواهد.

وی گفت:اولین جلسه شورا به احتمال قوی روز پنج شنبه خواهد بود.

نوابه بخشی بعد از رقیه جعفری بعنوان دومین زن نکایی است که درماهای پایانی از عمر شورای دوره چهارم به جمع شورای شهری ها راه خواهند یافت.

او درمدت سه سال گذشته در سکوت رسانه ای قزار داشت و همواره می گفت فعلا اهل اظهار نظر و مصاحبه نیستم.

به نقل از نیکاخبر، از طرفی شنیدها حاکی از آن است : علی ظاهر با این اوضاع احوال پیشرو و عدم تصمیم گیری مناسب اعضای شورای شهر در انتخاب شهردارعضو دیگری از این جمع بعنوان مستعفی سوم و با این وجود ترکیب جلسات شورای دوره چهارم عملا از دست مردان خارج شده و با ورود سرکار خانم مریم قنبری قطع یقین سکانداران جلسات پایانی این دوره ،بانوان شهرمان می باشند.


منبع : نیکا خبر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها :

نظر شما در مورد : عضو شورای اسلامی شهر نکا استعفا داد/ ورود بخشی به شورا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها