مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10919 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 آذر 1395 -ساعت : 11:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
معرفی برگزیدگان مسابقه «شنای آزاد و حبس‌نفس» سوادکوه

رئیس هیأت شنای سوادکوه خبر داد

معرفی برگزیدگان مسابقه «شنای آزاد و حبس‌نفس» سوادکوه

مازندشورا: رئیس هیأت شنای سوادکوه از معرفی برگزیدگان مسابقه «شنای آزاد و حبس‌نفس» سوادکوه خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، موسی رسولی صبح امروز در جلسه هیأت شنای شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه برگزاری برنامه‌های ورزشی در مناسبت‌های ملی و مذهبی در دستور کار ما قرار دارد، گفت: افزایش آمادگی ورزشکاران و بررسی نقاط ضعف و قوت آنان در مسابقات مختلف ورزشی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه هفته بسیج یاد‌آور رشادت‌های این نیروی مردمی در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی است و فرصت مناسبی برای گرامی‌داشت شجاعت‌های آنان با برگزاری برنامه‌های فرهنگی و ورزشی است، افزود: یک‌دوره مسابقه شنای آزاد با حضور کارمندان ادارات و نهاد‌های شهرستان به مناسبت هفته بسیج و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای گمنام در استخر شنای پل‌سفید برگزار شد.

رئیس هیأت شنای سوادکوه از حضور 15 نفر در مسابقه شنای آزاد سوادکوه خبر داد و خاطر‌نشان کرد: سید مسلم مسلمی از شرکت نفت و کمال رضایی از ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه به عناوین برتر در مسابقه شنای آزاد سوادکوه دست یافتند.

رسولی از موفقیت نورالدین رحیمی در مسابقه حبس‌نفس خبر داد و اظهار کرد: از همکاری رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه، مدیر استخر شنای پل‌سفید و داور مسابقه تشکر می‌کنم و با تبریک به رئیس جدید اداره ورزش و جوانان سوادکوه‌شمالی، امیدوارم درعرصه شنای این شهرستان هم شاهد توسعه فعالیت‌ها باشیم.

انتهای پیام/86015/خ20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - مسابقه - شهرستان - ورزشی - استخر - گرامی‌داشت - اداره - جوانان - مختلف - پل‌سفید - برگزاری - حبس‌نفس - رسولی - سوادکوه‌شمالی - اینکه - برنامه‌های -

نظر شما در مورد : معرفی برگزیدگان مسابقه «شنای آزاد و حبس‌نفس» سوادکوه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها