مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10920 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 آذر 1395 -ساعت : 11:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
همکاری مردم مانع تبدیل برف به بحران در سوادکوه شد

فرماندار سوادکوه:

همکاری مردم مانع تبدیل برف به بحران در سوادکوه شد

مازندشورا: فرماندار سوادکوه همکاری مردم را عاملی برای عدم تبدیل بارش سنگین برف سوادکوه به بحران توصیف کرد.

مازندشورا:عبدالجواد توحیدی‌مقدم صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه فعالیت مرتبط با مسجد و هیأت‌های مذهبی، فعالیتی شیرین و سنگین است، گفت: فعالیت‌های دینی دارای مسؤولیت سنگینی است و ظرافت‌ها و حساسیت‌های خاص خود را دارد.

*وقف محرکی برای ترویج دین

وی به برگزاری مراسم غبار‌روبی و عطر‌افشانی در ضریح امام‌زاده عبدالحق زیراب به مناسبت گرامی‌داشت هفته وقف اشاره کرد و افزود: وقف، محرک فرهنگی قدرتمندی در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی است.

فرماندار سوادکوه با بیان اینکه وقف در سراسر کشور باعث ترویج اسلام و رونق مراسم‌ها و برنامه‌های فرهنگی و دینی شد، خاطر‌نشان کرد: در برنامه‌های دینی و فرهنگی باید به‌روز باشیم و مدیریت زمان و توجه به مسائل روز را مورد توجه قرار دهیم.

رئیس شورای اداری شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه این شهرستان یک اعتبار در کشور محسوب می‌شود و شهر زیراب به عنوان شهر اما‌م‌زاده‌ها و شهر پل‌سفید به عنوان شهر پله‌ها معروف است، افزود: از اعتبار سوادکوه باید در مسیر افزایش توسعه اقتصادی و معیشت مردم استفاده کند.

توحیدی‌مقدم به برگزاری همایش توسعه شهرستان سوادکوه با دعوت از هزار نفر در جوارم سوادکوه و ابعاد مختلف آن اشاره کرد و با بیان اینکه گردشگری مذهبی و فرهنگی هم می‌تواند برای رونق شهرستان با توجه به وجود بقاع متبرکه مورد استفاده قرار گیرد، اظهار کرد: با برنامه‌ریزی باید از حضور گردشگران فرهنگی و مذهبی در توسعه گردشگری استفاده کرد.

*همکاری عمومی در مدیریت بارش برف اخیر

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان سوادکوه به بارش برف و مدیریت ستاد بحران شهرستان سوادکوه اشاره کرد و گفت: ما در شهرستان سوادکوه شاهد قطع آب، برق و گاز مانند شهر‌های دیگر نبودیم که با مدیریت مدیران و همکاری مردم به دست آمد.

توحیدی‌مقدم با اشاره به اینکه برف در شهرستان سوادکوه از مناطق دیگر استان مازندران، سنگین‌تر بود و با مدیریت مناسب شاهد وضعیت بحرانی در شهرستان نبودیم، گفت: مردم با همکاری مناسب باعث شدند تا بارش سنگین برف در سوادکوه به بحران تبدیل نشود.

انتهای پیام/86015/خ30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - شهرستان - اشاره - فرهنگی - مدیریت - اینکه - همکاری - بحران - استفاده - توسعه - توحیدی‌مقدم - مذهبی - اعتبار - عنوان - گردشگری - مناسب - نبودیم - برگزاری - سنگین - تبدیل - ترویج - فرماندار - افزود - زیراب - برنامه‌های -

نظر شما در مورد : همکاری مردم مانع تبدیل برف به بحران در سوادکوه شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها