مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10921 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 آذر 1395 -ساعت : 11:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مهم‌ترین کارکرد هیأت مذهبی تربیت نیروهای ارزشی و مکتبی است

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران:

مهم‌ترین کارکرد هیأت مذهبی تربیت نیروهای ارزشی و مکتبی است

مازندشورا: معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: مهم‌ترین کارکرد هیأت مذهبی در نظام اسلامی تربیت نیروهای ارزشی و گفتمانی است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام زین‌العابدین روحانی‌نیا صبح امروز در بازدید از هیأت مذهبی مازندران در مشهد مقدس که به همراه استاندار و مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران و برخی مسؤولان استانی و شهرستانی صورت گرفت ضمن عرض تسلیت به‌مناسبت این ایام اظهار کرد: امروز در نظام اسلامی نقش و تاثیرگذاری هیأت مذهبی بر هیچ کسی پوشیده نیست.

وی افزود: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی هم پی برده‌اند که حیات نظام اسلامی به پویایی این هیأت‌های مذهبی و تشکل‌های دینی وابسته است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران به نقش و آثار هیأت مذهبی در طول تاریخ انقلاب اسلامی و قبل آن اشاره کرد و ادامه داد: امروز اصلی‌ترین و مهم‌ترین کارکرد هیأت مذهبی در نظام اسلامی تربیت نیروهای ارزشی و گفتمانی است.

روحانی‌نیا به بازخوانی برخی از فرمایشات مقام معظم رهبری درباره فعالیت‌های فرهنگی به ویژه فرهنگ دینی اشاره کرد و گفت: بارزترین و مهم‌ترین ویژگی هیأت مذهبی پشتیبانی از ولایت‌ فقیه است که در تمامی صحنه‌ها آن را اثبات کردند.

استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه برخی توطئه‌های دشمنان و نظام‌های سلطه نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی نظر سوء دارند، تصریح کرد: ناتوی فرهنگی، جنگ نرم و شبیخون فرهنگی اصلی‌ترین پروژه دشمن در مقابله با جمهوری اسلامی است و امروز تنها سنگر مبارزه با این برنامه‌ریزی‌های شوم دشمنان تقویت باورهای دینی و فعالیت فرهنگی است.

روحانی‌نیا در بخش پایانی سخنانش، تقویت باورهای دینی جوانان و نوجوانان را از مهم‌ترین وظایف مجموعه هیأت مذهبی دانست و خاطرنشان کرد: لازم است برای ساماندهی هیأت مذهبی برنامه‌ریزی مدون و مستمری صورت گیرد تا به تبع آن قرارگاه‌های فرهنگی مستحکمی در قبال همه توطئه‌های دشمنان تدارک دیده شود.

به گزارش فارس، در بازدید از هیأت مذهبی  مازندرانی‌ها در مشهد مقدس استاندار، مدیرکل تبلیغات اسلامی، رئیس شورای هیأت مذهبی استان، رئیس کانون مداحان مازندران و برخی مدیران مازندرانی و شهرستانی حضور داشتند.

انتهای پیام/86006/ک30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلامی - مذهبی - فرهنگی - مازندران - امروز - دشمنان - مهم‌ترین - تبلیغات - روحانی‌نیا - جمهوری - اشاره - شهرستانی - توطئه‌های - تقویت - مدیرکل - باورهای - اصلی‌ترین - گزارش - تربیت - کارکرد - اداره - نیروهای - ارزشی - بازدید - معاون - استاندار -

نظر شما در مورد : مهم‌ترین کارکرد هیأت مذهبی تربیت نیروهای ارزشی و مکتبی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها