مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1093 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 خرداد 1393 -ساعت : 10:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعتدال کمی ظالم کمی مظلوم نیست/ نباید با نام اعتدال، نفاق و فرصت طلبی را ترویج نمود

گزارش همایش 24 خرداد/ احسان واعظ جلالی؛

اعتدال کمی ظالم کمی مظلوم نیست/ نباید با نام اعتدال، نفاق و فرصت طلبی را ترویج نمود

مازند شورا: اعتدال همانطور که در سخنان رئیس جمهور بود، راه رفتن در مسیری بین حق و باطل نیست، اعتدال کمی ظالم کمی مظلوم نیست و نباید با نام اعتدال، نفاق و فرصت طلبی را ترویج نمود.

اختصاصی مازند شورا:روز گذشته در اولین یادمان حماسه 24 خرداد در مازندران که به میزبانی شهر ساری از سوی جوانان اصلاح طلب مازندران و فعالین ستاد مردمی روحانی برگزارشد احسان واعظ جلالی نیز از طرف جوانان اصلاح طلب در این همایش به ایراد سخنرانی پرداخت.

 

وی 24خرداد را در ادامه سلسله تحولات سیاسی کشور از بهمن 57 تحلیل کرد و اشاره کرد: در زمانی که مردم از قدرت رأیشان در اداره امور کشور نا امید شدند، در همراهی با تصمیم چهره های مورد اعتمادشان نظیر آقایان سیدمحمد خاتمی، هاشمی رفسنجانی و سیدحسن خمینی و با کار بزرگ دکتر عارف در آن مقطع این رخداد مهم تاریخی را خلق کردند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با تأکید بر لزوم استفاده از مدیرانی ماهر، پاکدست و پاسخگو در دولت تدبیر و امید اعتدال را روشی منطقی و بدور ماجراجویی برای تحقق آرمانهای پیش رو دانست و گفت: اعتدال همانطور که در سخنان رئیس جمهور بود، راه رفتن در مسیری بین حق و باطل نیست، اعتدال کمی ظالم کمی مظلوم نیست و نباید با نام اعتدال، نفاق و فرصت طلبی را ترویج نمود.

وی با اشاره به درخواست دکتر روحانی در شناخت حقوق شهروندی، فصل سوم قانون اساسی را در تعریف حقوق ملت، روشنامه حرکت به سمت شهروند قدرتمند در همراهی با حاکمیت پاسخگو دانست. و تأکید کرد اصلاح طلبان همراه و حافظ نظام جمهوری اسلامی و آرمانهای انقلاب57 و خواهان اجرای بدون تنازل همه اصول قانون اساسی هستند.

واعظ جلالی گفت: راهبرد اصلی اصلاح طلبان همراهی و حمایت از دولت تدبیر و امید است و حق نقد مشفقانه و دلسوزانه را برای جلوگیری از انحراف و آنچه رئیس جمهور در مراسم تنفیذ "استبداد رأی" خواند، در همه سطوح مدیریت ملی و محلی برای خود و همه منتقدان و حتی مخالفان این دولت محترم می دانند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : احسان واعظ جلالی - جوانان اصلاح طلب - همایش 24 خرداد - ساری - -

نظر شما در مورد : اعتدال کمی ظالم کمی مظلوم نیست/ نباید با نام اعتدال، نفاق و فرصت طلبی را ترویج نمود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها