مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10930 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 آذر 1395 -ساعت : 14:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ترافیک عادی و روان در محورهای مازندران/ ضرورت برنامه‌ریزی برای مدیریت سفر

سرپرست پلیس‌راه مازندران خبر داد

ترافیک عادی و روان در محورهای مازندران/ ضرورت برنامه‌ریزی برای مدیریت سفر

مازندشورا: سرپرست پلیس‌راه مازندران از ترافیک عادی و روان در محورهای استان خبر داد و گفت: مشکلی برای تردد خودروها در جاده‌ها وجود ندارد.

مازندشورا:محمدرضا خسرویان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر سطح محورهای مازندران صاف و خشک است و مشکلی برای تردد خودروها وجود ندارد.

وی افزود: همچنین آمد و شد خودروها در تمام محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است و تردد در تمام محورهای استان جریان دارد.

سرپرست پلیس‌راه مازندران با تأکید بر مدیریت در برنامه‌ریزی سفر، خاطرنشان کرد: با توجه به پیش‌بینی افزایش مسافر لازم است خودروها برای سفر برنامه‌ریزی کنند تا درگیر صفوف طولانی ترافیک نشوند.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی با توجه به پیش‌بینی افزایش سفر در این ایام، بیان کرد: به‌منظور جلوگیری از بروز ترافیک و تسهیل در تردد وسایل نقلیه محدودیت‌های ترافیکی در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه مازندران اعمال می‌شود.

خسرویان افزود: تردد تمام موتورسیکلت‌ها تا ساعت 24 روز جمعه 12 آذرماه از محورهای کرج ـ چالوس، هراز، فیروزکوه، سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی به ممنوع بودن تردد انواع تریلر کماکان از محور هراز اشاره کرد و گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 22 روز پنج‌شنبه 11 و  همچنین از ساعت 6 روز جمعه 12 تا ساعت 6 روز شنبه 13 آذرماه از این محور ممنوع است.

سرپرست پلیس راه مازندران بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 روز جمعه 12 آذر ماه امسال از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 23 همان روز از آب‌اسک به‌سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه است.

وی تصریح کرد: تردد انواع تریلر به‌جزء حاملان مواد سوختی از ساعت هشت تا 22 روزهای چهارشنبه 10 و جمعه 12 آذرماه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

خسرویان با اعلام اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 12 آذرماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

وی با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

سرپرست پلیس راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

انتهای پیام/86034/ت40


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - انواع - ممنوع - محورهای - نقلیه - وسایل - پلیس‌راه - آذرماه - به‌صورت - سرپرست - ترافیک - برنامه‌ریزی - اعلام - خودروها - خسرویان - کامیونت - رانندگی - کامیون - کماکان - راه‌های - رعایت - حاملان - به‌سمت - یک‌طرفه - مأموران - تریلر - سوختی - رودهن - مرزن‌آباد - فیروزکوه - خاطرنشان - پیش‌بینی - استان - همچنین - اظهار - افزود - افزایش - اشاره - کندوان - مدیریت - ترافیکی - محدودیت‌های - اعمال - بالعکس -

نظر شما در مورد : ترافیک عادی و روان در محورهای مازندران/ ضرورت برنامه‌ریزی برای مدیریت سفر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها