مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10932 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 آذر 1395 -ساعت : 15:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سروری از بی‌توجهی دولت به برگزاری نمایشگاه‌های شهر آفتاب انتقاد کرد

چرا دولت به صدور برپایی نمایشگاه در محل قدیم اصرار دارد

مازندشورا: رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تهران گفت: با وجود مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، چرا دولت تاکید دارد کماکان در محل قدیمی مجوز برپایی نمایشگاه داده شود.

مازندشورا:

بلدیه| پرویز سروری رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران در جلسه علنی صبح امروز این شورا ضمن تاکید بر توجه در جلسات شورا  به تنظیم ساعت جلسات با نماز اول وقت از هیئت رئیسه درخواست کرد که جلسات به گونه‌ای مدیریت شود که با نماز جلسه به پایان برسد.
وی در ادامه از مردم بابت حضور در راهپیمایی با عظمت و پرشکوه اربعین تشکر کرد و اعلام کرد که این همایش در اوج تهدیدها شکل گرفت. 
سروری همچنین به خدمات شهرداری در این ایام اشاره کرد و از حضور و خدمات استانداری در 2 سال اخیر در این راهپیمایی خبر داد. 
وی در ادامه به ترافیک شدید تهران در روز یکشنبه گذشته اشاره کرد و دلیل اصلی این قفل شدگی ترافیک را اختتامیه نمایشگاه لوازم خانگی دانست. 
سروری با بیان این نکته با وجود مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب که انحصارا برای برگزاری نمایشگاه‌ها ساخته شده است، طرح سوال کرد که چرا دولت تاکید دارد کماکان در محل قدیمی مجوز برپایی نمایشگاه داده شود. 
وی همچنین با اشاره به آلودگی اخیر شهر تهران تاکید کرد که دولت در صورت اعلام تعطیلی امروز سه‌شنبه که بین التعطیلین بوده است می‌توانست در کاهش آلودگی‌ها با سفر مردم به خارج از تهران موثر باشد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - تاکید - اشاره - نمایشگاه - جلسات - همچنین -  سروری - خدمات - برگزاری - ترافیک - اعلام - راهپیمایی - امروز - آفتاب - سروری - ادامه - برپایی -

نظر شما در مورد : چرا دولت به صدور برپایی نمایشگاه در محل قدیم اصرار دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها