مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10933 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 آذر 1395 -ساعت : 15:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران:

چرا نباید از مقصران مشکل حمل‌ونقل عمومی در تهران شکایت کنیم؟

مازندشورا: رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت: چرا نباید از مقصران مشکل حمل‌ونقل عمومی در تهران شکایت کنیم؟

مازندشورا:

بلدیه| رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه علنی شورای شهر تهران در خصوص حادثه تصادف اخیر 2 قطار در سمنان گفت: مقام معظم رهبری تاکید کردند که از مقصران در این حادثه به سادگی عبور نشود اما جای سوال است که باید از مسئله مبود امکانات حمل و نقل در تهران به سادگی عبور شود. 
اقبال شاکری با طرح این سوال که ما باید به کجا شکایت کنیم که در تهران مشکل و کمبود حمل و نقل داریم، گفت: آیا قوه قضاییه نباید به عنوان مدعی‌العموم این مطالبه مردم را پیگیری کند. 
وی در ادامه با تاکید بر اینکه در تهران حدود هزار دستگاه واگن و اتوبوس کم داریم گفت: با وجود این کمبودها چرا گاهی از هجوم گسترده مردم به وسایل حمل و نقل عمومی گله می‌شود. در حالی که باید در جای دیگر این موضوع بررسی شود. 
شاکری در ادامه پرسید آیا نباید از مقصران کمبود اتوبوس و واگن که 8 سال مردم پایتخت را در مضیقه گذاشته‌اند شکایت کنیم. 
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در ادامه با بیان اینکه در دو هفته اخیر مردم تهران به دلیل آلودگی‌های اخیر در حمل و نقل عمومی با فشار مواجه بودند، گفت: در حال حاضر بودجه سال 96 در حال تدوین است و ضرورت دارد بحث کمبود حمل و نقل عمومی با اولویت مورد بررسی قرار گیرد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - شورای - عمومی - کمیته - کمبود - عمران - شکایت - ادامه - مقصران - نباید - اینکه - بررسی - اتوبوس - حادثه - تاکید - سادگی - داریم -

نظر شما در مورد : چرا نباید از مقصران مشکل حمل‌ونقل عمومی در تهران شکایت کنیم؟

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها