مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10939 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 آذر 1395 -ساعت : 16:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پژوهش‌سرای دانش‌آموزی فریدونکنار در بین بر‌ترین‌ها قرار گرفت

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار:

پژوهش‌سرای دانش‌آموزی فریدونکنار در بین بر‌ترین‌ها قرار گرفت

مازندشورا: مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار گفت: پژوهش‌سرای دانش‌آموزی این شهرستان در لیست 10 پژوهش‌سرای بر‌تر کشور قرار گرفته است.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، سید عظیم اسماعیل‌زاده بعدازظهر امروز در نشست خبری از کسب رتبه نخست استان توسط پژوهش‌سرای دانش‌آموزی مرحوم خبازی فریدونکنار خبر داد و اظهار کرد: پژوهش‌سرای دانش‌آموزی فریدونکنار با اختلاف امتیاز بسیار زیاد به عنوان پژوهش‌سرای بر‌تر استان انتخاب شد.

وی افزود: با فعالیت‌های خلاقانه و کسب افتخارات بزرگی که پژوهش‌سرای دانش‌آموزی فریدونکنار در طول سال گذشته در زمینه‌های مختلف کسب کرده، به عنوان یکی از 10 پژوهش‌سرای بر‌تر کشور نیز انتخاب شده است.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار تصریح کرد: کسب رتبه نخست استان توسط پژوهش‌سرای دانش‌آموزی فریدونکنار در بین 30 پژوهش‌سرای مازندران در سال گذشته نیز اتفاق افتاده و امسال برای دومین سال متوالی موفق به کسب این افتخار شدیم.

این مسؤول بیان کرد: در سال‌های 1387 تا 1390 نیز در سه سال متوالی، پژوهش‌سرای دانش‌آموزی فریدونکنار جزء 10 پژوهش‌سرای بر‌تر کشوری انتخاب شده بود.

اسماعیل‌زاده خاطرنشان کرد: در برنامه‌ای که به منظور تجلیل از برگزیدگان پژوهش در آموزش و پرورش کشور از 20 الی 26 آذر در مجموعه آموزشی و فرهنگی آدینه تهران برگزار می‌شود از مدیر پژوهش‌سرای دانش‌آموزی فریدونکنار نیز تجلیل می‌شود.

وی از کسب رتبه نخست کشور توسط معلم فریدونکناری در نوزدهمین دوره جشنواره اقدام‌پژوهی خبر داد و اظهار کرد: خدیجه رستم‌پور، آموزگار پایه پنجم شهرستان فریدونکنار با 12 سال سابقه تدریس در ابتدایی با طرح پژوهشی در رابطه با افزایش تمرکز دانش‌آموزان به رتبه نخست کشور دست یافت.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار افزود: این معلم پژوهشگر در سال‌های گذشته نیز دو رتبه استانی در کارنامه خود داشته و در زمینه درس‌پژوهی نیز فعال است.

این مسؤول تصریح کرد: در سال گذشته برای 206 نفر از معلمان فریدونکنار در قالب هفت کلاس، دوره آموزشی ضمن خدمت در رابطه با اقدام‌پژوهی برگزار شد که از میان آن‌ها 120 طرح پژوهشی جمع‌آوری شد.

اسماعیل‌زاده ادامه داد: پس از داوری طرح‌ها در مرحله شهرستانی 15 اثر به مرحله استانی راه پیدا کرد.

وی با بیان اینکه 10 طرح از 15 طرح راه‌یافته به مرحله استانی به عنوان طرح‌های برتر به مرحله کشوری راه یافتند، گفت: سه طرح نیز به عنوان طرح‌های منتخب استانی برگزیده شده و شهرستان فریدونکنار در مجموع رتبه نخست استان را کسب کرده است.

انتهای پیام/86022/آ ۳۰/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فریدونکنار - پژوهش‌سرای - دانش‌آموزی - گذشته - آموزش - استانی - مرحله - عنوان - استان - پرورش - اسماعیل‌زاده - شهرستان - بر‌تر - اقدام‌پژوهی - برگزار - پژوهشی - رابطه - طرح‌های - آموزشی - تصریح - افزود - اظهار - متوالی - مسؤول - کشوری - سال‌های - تجلیل -

نظر شما در مورد : پژوهش‌سرای دانش‌آموزی فریدونکنار در بین بر‌ترین‌ها قرار گرفت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها